jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۸۴۲۶   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۳

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: گل‌محمدی را می‌خواهیم اما در فوتبال حرفه‌ای هر چیزی امکان‌پذیر است.

قنبرزاده: بزودی برای مربیگری نفت تصمیم می گیریم

منصور قنبرزاده با بیان اینکه یحیی گل‌محمدی گزینه اصلی باشگاه نفت تهران برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه در لیگ برتر چهاردهم است، گفت: تمایل باشگاه نفت به حفظ و ابقای گل‌محمدی است اما فکر می‌کنم همه چیز هفته آینده روشن شود. اما بعید است که اتفاقی غیر از حضور گل‌محمدی در نفت بیفتد چرا که خود وی هم ابراز تمایل کرده تا در باشگاه ما باقی بماند چرا که جو آرام و جوان ما باعث شده تا این علاقه دوطرفه به وجود بیاید.
وی ادامه داد: باشگاه ما هم از حسن رفتار، کردار و منش گل‌محمدی ابراز رضایت دارد و تمایل طرفین به همکاری با یکدیگر است اما در عالم فوتبال حرفه‌ای هر چیزی امکان‌پذیر است اما همانطور که گفتم تمایل ما به حفظ اوست. چرا که لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و با آماری که سازمان لیگ داده تیم ما جوان‌ترین تیم لیگ است و به دلیل این فاصله کم سنی میان سرمربی و بازیکنان ما ارتباط میان آنها راحت‌تر است و واقعا ما هم گل‌محمدی را شایسته می‌دانیم و امید زیادی داریم تا پیش ما باقی بماند.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه نفت تهران امسال لیگ قهرمانان آسیا را هم در پیش دارد و آیا قرار است این باشگاه برای حضوری پرقدرت تقویت شود یا نه، اظهار داشت: حدود 6 نفر از بازیکنان ما قراردادشان با ما تمام شده که این 6 نفر از بازیکنان تاثیرگذار ما هستند و اولویت ما این است که آنها را حفظ کنیم. با استناد به اظهار نظر کارشناسان مثل مجید جلالی، امیر حاج‌رضایی،‌ مرتضی محصص و ... تیم فوتبال نفت کمترین نوسان را در لیگ برتر داشته و صعود و سقوط کمی در لیگ داشتیم. فکر می‌کنم اگر همین تیم را در یکی دو پست تقویت کنیم می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما جوان اما باتجربه هستند و بازیکنانی مثل امین حاج‌محمدی، علیرضا بیرانوند و .. هم در لیگ پخته شدند و هم تجربه بین‌المللی دارند و سایر بازیکنان ما هم چندین دوره در لیگ برتر بازی کردند که علیرغم جوانی آنها هم باتجربه هستند. امیدوارم بتوانیم از پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا بالا برویم و نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران باشیم. اما منطق فوتبال این را می‌گوید که جنگنیدن در سه جبهه نیازمند تقویت تیم است و نباید احساسی حرف بزنیم.

قنبرزاده در مورد اینکه آیا در رقابت با تیم‌های دیگر لیگ برتر که هزینه‌های میلیاردی می‌کنند این باشگاه می‌تواند بازیکنان طراز اول به خدمت بگیرد، اظهار داشت: من به این صحبت زیاد اعتقاد ندارم چرا که شاید روی کاغذ برای بازیکنان یک میلیارد بنویسند اما 300 میلیون بیشتر دست بازیکن را نمی‌گیرد. برخلاف همه که می‌گویند باشگاه نفت کم پول داده و من باید بگویم که ما همان ابتدای فصل 40 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کردیم که آن زمان دلار در حدود 2 هزار تومان قیمت داشت. شما آن پول را با این پول مقایسه کنید که بازیکن برای گرفتن آن باید با شخصیتش بازی شود، شخصیتش زیر سؤال برود، شخصیتش حفظ نشود و ... اینها را باید در نظر گرفت حتی اگر بودجه نامحدودی هم برای باشگاه نفت داشتیم من تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم بیشتر از 15 تا 20 درصد نسبت به سال گذشته بیشتر هزینه کنم چون به این موضوع اعتقاد ندارم و فکر می‌کنم اگر 100 میلیارد تومان بودجه داشته باشم باید آن را در زیرساخت‌ها و آکادمی‌ها هزینه‌ها کنم. بیشتر از 15 و 20 درصد افزایش بودجه نسبت به سال گذشته را به صلاح فوتبال نمی‌بینم و این دو دیدگاه که مطرح کردم دیدگاه هیأت مدیره ما است.

وی ادامه داد: بازیکنان ما هم پیشنهادهایی با رقم‌های بالا داشتند اما تیم را ترک نکردند و خوشبختانه جوانترین تیم لیگ توانست سهمیه آسیایی بگیرد و شاید اگر این بازیکنان با ما نبودند این شرایط را نداشتند و شاید به آنها بازی نمی‌رسید. اما تلاش ما این است که همه بازیکنانمان را حفظ کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پاسخ به این سؤال که بودجه باشگاه نفت برای لیگ برتر چهاردهم چقدر است،‌گفت: این رقم هنوز تصویب نشده و باید در هیأت مدیره به این موضوع بپردازند. با این همه فکر نمی‌کنم افزایش بودجه 15 تا 20 درصد منطقی باشد و تقاضای خودم هم از هیأت مدیره همین است. ما سال گذشته در حدود 6 میلیارد و 670 میلیون تومان هزینه کردیم که با این افزایش بودجه، بودجه ما به 10 میلیارد تومان هم نمی‌رسد البته نکته‌ای که مهم است این است که هزینه‌های متفرقه ما بیشتر است چرا که من در حال حاضر هزینه‌های حضور در آسیا را محاسبه نکردم و ما باید بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و پلی‌آف را هم لحاظ کنیم چرا که شرایط آنجا فرق می‌کند و من در حال حاضر مبنای قیمتی این مسابقات دستم نیست و باید آن را جداگانه حساب کنم.

وی ادامه داد:‌ در آسیا ما حداقل 3 سفر خارج از کشور داریم و باید این را در نظر داشته باشیم که هتل، غذا، بلیت هواپیما و .. گران شده و همین موضوع باعث شده هزینه‌های جانبی ما افزایش پیدا کند. این مسائل تراواش ذهنی من است و باید بیشتر بررسی شود. از طرف دیگر منتظر می‌مانیم تا سازمان لیگ بر اساس مصوبه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال که ضمانت اجرایی دارد سقف هزینه تیم‌ها برای قرارداد را اعلام کند که باید دید آن مبلغ هم چقدر است و بعد بتوانیم هزینه‌‌های باشگاه را به تصویب برسانیم.

منبع: فارس
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها