jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۶۸۳۱۴   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۳

معاون مرکز جذب وزارت علوم با اشاره به تازه ترین جزئیات پذیرش بورس تحصیلی، از رشته های کامپیوتر و مدیریت به عنوان پر نیازترین رشته ها برای جذب بورس تحصیلی، یاد کرد.

تازه ترین جزئیات درباره پذیرش بورس تحصیلی

امین حکیم با اشاره به پایان بارگذاری دانشگاههای کشور در فراخوان بورس و راتبه تحصیلی، گفت: طی روزهای 16 فروردین تا 6 اردیبهشت ماه، تعداد دو هزار و 244 نیاز توسط دانشگاهها بارگذاری شد.

وی درباره این میزان نیاز دانشگاهها با ارائه توضیحات بیشتر، اظهار داشت: دانشگاههای دولتی با 1808 نیاز، دانشگاههای غیردولتی با 306 نیاز، دانشگاههای وابسته به دستگاههای اجرایی با 111 نیاز و دانشگاه پیام نور با 19 نیاز، در این فراخوان برای جذب بورسیه و راتبه تحصیلی شرکت کردند. در این میان 293 نیاز از دانشگاههای تهرانی بارگذاری شد.

به گفته معاون مرکز جذب هیأت علمی، در فرایند بارگذاری 154 موسسه برای 172 رشته تحصیلی اعلام نیاز کردند.

وی اعلام کرد که رشته های تحصیلی کامپیوتر، برق، عمران و مدیریت بالاترین نیاز را برای جذب بورسیه دارند و 35 رشته دانشگاهی هم تنها با یک نیاز در این فراخوان شرکت کردند.

حکیم درباره زمان آغاز ثبت نام داوطلبان در فراخوان بورس و راتبه تحصیلی با تاکید بر اینکه اگر در زمان مشخص شده برای ثبت نام جا به جایی صورت نگیرد فرایند ثبت نام از فردا چهارشنبه آغاز می شود، یادآوری کرد: هزینه مصوب شده ثبت نام برای داوطلبان مبلغ 17 هزار و 850 تومان است.

معاون مرکز جذب وزارت علوم درباره تغییرات احتمالی در فراخوان جذب افراد، اظهار داشت: تغییر خاصی اعمال نشده اما از دانشگاههای کشور درخواست کردیم به صورت شفاف محل به کار گیری افراد را مشخص کنند.

وی همچنین از دیجیتالی کردن فرایند بررسی پرونده های داوطلبان فراخوان بورس در آینده ای نزدیک خبر داد. ( مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر