jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۸۲۴۰ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۳:۰۹

شبهازی از تهران: همسر بنده بر اثر زمین خوردن در سفر عمره دچار شکستگی بازو و کتف راست و آسیب‌دیدگی شدید پای چپ می‌شود که متاسفانه مسئولان کاروان در شهر مکه به یک ویزیت پزشک عمومی و تجویز چند قرص مسکن بسنده می‌کنند. اکنون پس از یک هفته تحمل درد شدید به کشور بازگشته و با وجود پرداخت هزینه بیمه سفر هیچ‌گونه حمایت بیمه‌ای و جبران هزینه‌های درمان صورت نمی‌پذیرد.

جباری از بوشهر: بیش از سه سال است که برای گرفتن یک خط تلفن ثابت در شهر جم استان بوشهر ثبت‌نام کرده‌ام؛ ولی هنوز این خط را واگذار نکرده‌اند. علت چیست؟

شهرامی از ساری: به جای 25 درصد افزایش حقوق مستمری‌بگیران تامین اجتماعی 20 درصد به حقوق این عزیزان اضافه شده است. چرا؟

جمعی از شهروندان: گرانی‌ها طوری شده است که اگر صبح تا شب هم مشغول کار باشیم، اواسط ماه دیگر پولی برای خرج کردن باقی نمی‌ماند. چرا به این گرانی‌ها رسیدگی نمی‌کنند؟

جمعی از شهروندان: آیا کسانی که از ثبت‌نا م برای دریافت یارانه‌ها جا مانده‌اند، فرصتی دیگر برای ثبت‌نام پیدا می‌کنند یا خیر؟

روی خط 162

یک شهروند از رزن: در روستای جامشلو شهرستان رزن در همدان معدن سنگ آهک در کنار دو چشمه آب طبیعی شروع به فعالیت کرده و این برای محیط‌زیست خطرآفرین است.

یک شهروند از تهران: چند بار روز جمعه برای استفاده از طبیعت به پارک خجیر به عنوان تفرجگاه رفتیم؛ ولی نگذاشتند داخل این پارک بشویم، چرا؟

یک شهروند از تهران: ما ساکنان شهرک آفتاب منطقه یک ناحیه 6 هستیم. فاضلاب خانه‌ها در جوی‌های این شهرک جاری است، لطفا رسیدگی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر