jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۶۶۸۱۲۰ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۵

فیلمبرداری فیلم سینمایی «رویای مارسل» به کارگردانی مسعود اطیابی بهار امسال در برزیل آغاز می‌شود و تاکنون حضور رضا عطاران به‌عنوان یکی از بازیگران این فیلم قطعی شده است.

عطاران به جام جهانی می‌رود

به گزارش فارس، سیدامیر پروین‌حسینی تهیه‌کننده این فیلم سینمایی اظهار کرد: اکنون این فیلم در مرحله انتخاب بازیگر به سر می‌برد و پس از انتخاب بازیگران در بهار 93 کلید خواهد خورد.

او از حضور رضا عطاران به عنوان یکی از بازیگران قطعی این فیلم خبر داد و افزود: دیگر بازیگران این کار سینمایی برزیلی هستند.

پروین‌حسینی ادامه داد: با توجه به فضای موجود در فیلمنامه تمامی لوکیشن‌های فیلم در برزیل خواهد بود.

«رویای مارسل» نام جدیدترین اثر از سیدمسعود اطیابی است که یک کمدی اجتماعی و خط اصلی قصه در مورد سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی است و فیلمبرداری این کار همزمان با جام جهانی در شهرهای مختلف برزیل از جمله ریو دوژانیرو انجام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر