jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۸۰۱۲ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۷

حسین فرکی سابقه ۵ بازی رسمی در تیم پرسپولیس در سال ۱۳۶۰ را دارد.

حسین فرکی در آستانه سرمربیگری پرسپولیس

وزارت ورزش سرانجام هیات مدیره جدید پرسپولیس را انتخاب کرد ، هیات مدیره ای که قرار است برای یک سال با پول هایی که اسپانسر بی نامش هزینه می کند ، روزگار بگذراند. هیات مدیره ای که امیر خادم درباره اش می گوید غیر سیاسی ترین هیات مدیره تاریخ این باشگاه است!

اما از انتخاب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل علیرضا رحیمی که عبور کنیم که خود جای بحث بسیار دارد تکلیف کادر فنی هنوز مبهم است. در همین دو روزی که ورزش ایران تحت الشعاع انتخاب مدیران پرسپولیس بود اخباری از گوشه و کنار وزارت ورزش درز کرد که مدیران و مشاوران آن متخصص بیرون بردن اطلاعات و اخبار از این وزارتخانه اند. مثل جدایی کریم باقری از کادر فنی و یا بازگشت علی کریمی به پرسپولیس که در واقع همه می دانند بازگشت کریمی به معنای رفتن چه کسی است.

این بار نیز خبر موثق ما از وزارت ورزش درز کرده که شنیدیم یکی از مدیران کل وزارت ورزش در یک جلسه ای عنوان کرده که گزینه نهایی برای مربیگری پرسپولیس حسین فرکی است. توانایی ها و کم حاشیه بودن عواملی است که بحت حسین فرکی برای مربیگری پرسپولیس را افزایش داده است. حسن فرکی سابقه ۵ بازی رسمی در تیم پرسپولیس در سال ۱۳۶۰ را دارد. فرکی در ان سال پس از ۶ سال بازی در پاس به پرسپولیس رفت اما پس از فقط ۵ بازی در قرمزها این تیم را ترک کرد و راهی امارات شد تا بازیکن الشعب شارجه شود. (خبرلایو)

برچسب ها: فرکی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر