jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۷۸۶۵   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۴

بازیکن ایرانی فولام از حرکت زشت هواداران ویارئال علیه دنی آلوس ابراز ناراحتی کرد.

حمایت دژاگه از ستاره بارسلونا

بارسلونا شب گذشته (یکشنبه) در حالی موفق شد ویارئال را با نتیجه‌ سه بر دو شکست دهد که یک اتفاق غیر ورزشی در این دیدار رخ داد و آن هم شعارهای هواداران ویارئال علیه دنی آلوس و پرتاب موز به سمت این بازیکن بود که البته با واکنش خونسردانه این مدافع برزیلی روبرو شد.

اشکان دژاگه، ملی‌پوش ایرانی فولام در صفحه اجتماعی خود با ابراز ناراحتی از اتفاق پیش آمده برای دنی آلوس گفت: متاسفم که هنوز چیزهایی را در قرن بیست و یکم می‌بینیم که بسیار ناراحت کننده و دور از فرهنگ است. اتفاقی که برای دنی آلوس در بازی تیمش برابر ویارئال رخ داد باعث ناراحتی همه شده است اما خوشحالم که این بازیکن توانست جواب خوبی به هواداران توهین کننده به خود بدهد. امیدوارم که نژادپرستی به طور کامل از بین برود و دیگر در فوتبال شاهد چنین رفتارهای زشت و زننده‌ای نباشیم.(ایسنا )

برچسب ها: دژاگه
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها