jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۶۰۳ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۶

درباره فولادی‌ها، کروش باید تصمیم‌گیری کند

الکویت در خصوص نکونام تا فردا جواب می‌دهد

مسئولان الکویت به فدراسیون فوتبال ایران در مورد موضوع جواد نکونام قول همکاری داده و قرار شد در این مورد تا فردا به ما پاسخگو باشند.

الکویت در خصوص نکونام تا فردا جواب می‌دهد

محمدمهدی نبی در مورد آخرین وضعیت جواد نکونام کاپیتان تیم ملی برای همراهی این تیم پس از جلسه شب گذشته‌اش با مسئولان الکویت گفت: جلسه‌ای را با رئیس و معاون باشگاه الکویت برگزار کرده که در این جلسه مقرر شد مسئولان باشگاه الکویت در خصوص همراهی نکونام باتیم ملی فوتبال ایران، مساعدت کامل و لازم را به عمل آورد.

وی ادامه داد: بر همین اساس قرار شد تا فردا و نهایتا تا دو روز آینده مسئولان این تیم در خصوص موضوع نکونام پاسخ نهایی را به فدراسیون فوتبال ایران بدهند.

نبی گفت: در واقع مقرر شد بحث نکونام را در هیأت مدیره باشگاه الکویت مطرح شده تا در این خصوص هر چه سریع‌تر تصمیم‌گیری‌های لازم اتخاذ شود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا به بازیکنان فولاد اجازه همراهی این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داده خواهد شد یا خیر، گفت: در این مورد کروش باید تصمیم‌گیری کند.

نبی در پایان از دیدار خود با دبیرکل فدراسیون فوتبال کویت خبر داد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر