jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۶۰۳ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۶

درباره فولادی‌ها، کروش باید تصمیم‌گیری کند

الکویت در خصوص نکونام تا فردا جواب می‌دهد

مسئولان الکویت به فدراسیون فوتبال ایران در مورد موضوع جواد نکونام قول همکاری داده و قرار شد در این مورد تا فردا به ما پاسخگو باشند.

الکویت در خصوص نکونام تا فردا جواب می‌دهد

محمدمهدی نبی در مورد آخرین وضعیت جواد نکونام کاپیتان تیم ملی برای همراهی این تیم پس از جلسه شب گذشته‌اش با مسئولان الکویت گفت: جلسه‌ای را با رئیس و معاون باشگاه الکویت برگزار کرده که در این جلسه مقرر شد مسئولان باشگاه الکویت در خصوص همراهی نکونام باتیم ملی فوتبال ایران، مساعدت کامل و لازم را به عمل آورد.

وی ادامه داد: بر همین اساس قرار شد تا فردا و نهایتا تا دو روز آینده مسئولان این تیم در خصوص موضوع نکونام پاسخ نهایی را به فدراسیون فوتبال ایران بدهند.

نبی گفت: در واقع مقرر شد بحث نکونام را در هیأت مدیره باشگاه الکویت مطرح شده تا در این خصوص هر چه سریع‌تر تصمیم‌گیری‌های لازم اتخاذ شود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا به بازیکنان فولاد اجازه همراهی این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داده خواهد شد یا خیر، گفت: در این مورد کروش باید تصمیم‌گیری کند.

نبی در پایان از دیدار خود با دبیرکل فدراسیون فوتبال کویت خبر داد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر