jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۶۶۷۵۸۱ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۴

نوکیا چندی پیش بیانیه‌ای منتشر کرده تا از فروش تبلت‌های ویندوزی 2520 در انگلیس، بخش‌هایی از اروپا و آمریکا جلوگیری کند.

نوکیا طی فرآیند کنترل کیفیت محصولات خود متوجه شده شارژرهای سری AC-300 و همچنین شارژر مسافرتی تبلت لومیا 2520 ممکن است خطرناک باشند. براساس بیانیه نوکیا 30هزار شارژر نقص فنی دارد که از این تعداد 600 شارژر مسافرتی معیوب در آمریکا به فروش رسیده است. هرچند هنوز مورد خاصی از این خرابی‌ها و حوادث ناشی از آن گزارش نشده است، اما نوکیا از کاربران خواسته به دلیل احتمال خطر شوک الکتریکی، فعلا از این شارژرها استفاده نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر