jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۷۵۴۱   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۵
حضور ماموران نادو در کمپ تیم های ملی وزنه برداری

ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ با حضور در کمپ تیم های ملی وزنه برداری از همه اعضای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان تست دوپینگ گرفتند.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، مامودان نادو که آخرین بار دوم بهمن 1392 برای گرفتن تست دوپینگ از تیم وزنه برداری نوجوانان کشورمان اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا در محل کمپ تیم های ملی وزنه برداری حاضر شده بودند، صبح امروز و در فاصله کمتر از شش ماه تا بازیهای آسیایی اینچئون از اعضای تیم ملی وزنه برداری بزرگسلان نمونه گیری کردند.

مجید عسکری (62 کیلوگرم)، جابر بهروزی و مرتضی رضائیان (69 کیلوگرم)، کیانوش باقری و رسول تقیان (85 کیلوگرم)، میثم محبی و سعید محمدپور (94 کیلوگرم)، نواب نصیرشلال، محمدرضا براری و جواد نادری (105 کیلوگرم) و بهداد سلیمی، رشید شریفی و بهادر مولایی (105+ کیلوگرم) 13 وزنه برداری بودند که ماموران نادو از آنها نمونه گیری کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر