jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۳۴۳ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۲۸

آخرین اخبار از تیم ملی در آفریقای جنوبی

حاج‌صفی و شریفی رسیدند، منتظری امشب اردو را ترک می‌کند

حاج‌صفی و شریفی رسیدند، منتظری امشب اردو را ترک می‌کند

دو بازیکن دعوت سپاهانی به اردوی تیم ملی امشب به اردوی این تیم در آفریقای جنوبی اضافه شدند.


احسان حاج‌صفی و مهدی شریفی دو بازیکن تیم سپاهان که پیش از این نیز در لیست کی‌روش برای اردوی آفریقای جنوبی قرار داشتند، پس از آخرین دیدار سپاهان در لیگ قهرمان آسیا مقابل الهلال عربستان و حذف این تیم از دور رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز جده را به سمت ژهانسبورگ ترک کرده و عصر امروز به سایر ملی‌پوشان در اردوی آفریقای جنوبی ملحق شدند.

به این ترتیب تعداد ملی‌پوشان حاضر در اردو به 24 بازیکن رسید با این حال پژمان منتظری بازیکن تیم ام‌صلال قطر به دلیل در پیش بودن بازی‌های این تیم امشب اردوی تیم ملی را به مقصد دوحه قطر ترک خواهد کرد تا کار تیم ملی با 23 بازیکن پیگیری شود.

ملی‌پوشان ایران تا پایان هفته همچنان به اردوی خود ادامه خواهند داد و پس از برگزاری دو دیدار دوستانه دیگر با تیم‌های باشگاهی آفریقای جنوبی جمعه این کشور را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر