jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۷۰۳۲ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۶
مشکلی به نام نداشتن تالار های اختصاصی بسکتبال

جام جم ورزشی / محمد رضاپور؛ دانشگاه آزاد – مهرام در مکانی غیر از تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی بازی کردند. این خبر می تواند برای اهالی بسکتبال خوشایند باشد چون مدت هاست موضوع نخ نما شده نداشتن تالار بسکتبال از سوی افراد سر زبان ها می افتد اما تدبیری جدی اندیشیده نمی شود نتیجه اش همین شده که بسکتبال در مدیریت 12 ساله مشحون در فدراسیون هنوز قادر به گذاشتن یک آجر در تهران و توسعه زیرساختی بسکتبال نیست! تالار دانشگاه آزاد تهران شمال البته نواقصی دارد که باید مسئولان، کمبودها را جبران کنند. جایگاه خبرنگاران ، بانوان و محل استقرار دوربین برای تصویربرداری از نکات ضروری است که وقتی با مسئولان دانشگاه صحبت می کردیم خودشان نیز به این امر معترف بودند و وعده ساخت و تجهیز تالار را دادند.بسکتبال در زمینه توسعه زیر ساختی نیاز به حمایت دولت از باشگاهها دارد. پروسه ساخت تالار های ورزشی با امکانات و تجهیزات مدرن نیازمند هزینه است و بر این اساس باید دولت به یاری باشگاههای متقاضی ساخت تالار یا مجموعه های ورزشی بشتابد.دانشگاه آزاد برای استفاده از این تالار مدت ها صبر کرد اما در نهایت با برطرف کردن نواقص آن ، مجوز برگزاری بازی ها را در واحد تهران شمال گرفت.امروز نیاز تیم هایی مانند مهرام با قهرمانی های متعدد خود در لیگ برتر ایران و بسکتبال آسیا ، داشتن تالار اختصاصی است.خوشبختانه در بین چهار تیم حاضر در نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال سه تیم امکانات مناسبی دارند و فقط مهرام از بخش خصوصی است که هنوز با کمبود امکانات از قبیل نداشتن تالار مبارزه می کند بنابراین باز هم نقش دولت در حمایت و نظارت از بخش خصوصی در توسعه زیر ساخت ها غیر قابل انکار است .امیدواریم این مشکلات برای تیم هایی نظیر مهرام برطرف شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر