jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۵۹۴۱   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۸
قول معاون وزیر ورزش به رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی

نصرالله سجادی در حاشیه دیدار از تمرین ملی پوشان کشتی، به کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد قول داد مشکلش را پیگیری کند.

رضا یزدانی در حاشیه دیدار نصرالله سجادی از اردوی تیم ملی کشتی آزاد در مواجهه با او خواستار این شد که به او هم مانند سایر قهرمانان ورزشی مجوز واردات خودرو داده شود و تفاوتی میان او و سایر قهرمانان وجود نداشته باشد.

یزدانی خطاب به معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: "پس از المپیک لندن در حالیکه وضعیت روحی خوبی نداشتم و دچار پارگی رباط صلیبی شده بودم در مصاحبه با رسانه‌ها از وزارت ورزش و جوانان انتقاد کردم. پس از این موضوع از طرف وزارت ورزش 180 نفر از ورزشکاران که در میان آنها 20 تا 30 کشتی گیر نیز وجود داشت جهت دریافت مجوز خودرو به وزارت صنعت، معدن وتجارت معرفی شدند که با کمال تعجب متوجه شدم اسم من را از بین 180 نفر ورزشکار خط زده‌اند تا به من این جایزه داده نشود.

کاپیتان تیم ملی کشتی افزود: وقتی علت این امر را از یکی از مسئولان جویا شدم به من گفت به علت مصاحبه‌ای که علیه وزارت ورزش انجام دادی نام تو را خط زده‌اند و نمی‌خواهند جایزه‌ای به تو بدهند!‌ من از شما می‌خواهم این موضوع را رسیدگی کنید تا به من نیز مانند همه ورزشکاران نگاه شود.

سجادی نیز در جواب، با دستور به یکی از همراهان خود بابت پیگیری این مشکل، به یزدانی قول داد این موضوع را پیگیری کند.( ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها