jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۶۵۹۳۳   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۳

یکی از مبلغان سرشناس سعودی در اظهاراتی جنجالی درباره موضوع چند همسری تأکید کرد: تک همسری بهتر از چند همسری است، زیرا چند همسری شما را گرفتار می کند .

اظهار نظر جنجالی مبلغ سعودی درباره چند همسری

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبر شبکه العالم، «سلمان العوده» با انتشار اظهاراتش در یک فیلم کوتاه به مقاله خود در سال 2011 تحت عنوان «یک زن کافیست » اشاره کرد و گفت: پیامبر اسلام (ص) چند همسر داشت و خداوند نیز در کتاب خود چند همسری را به شرط رعایت عدالت جایز شمرده است .

سلمان العوده خطاب به مردی که با زنی دیگر ارتباط دارد می گوید : چرا به زنی که سال های سال با تو زندگی می کند ، وفادار نیستی و زنت پس از گذشت زمانی کم یا زیاد متوجه می شود که با زنی دیگر ارتباط داشتی.

العوده با انتقاد از جوانان بی بضاعتی که بیش از یک زن اختیار می کنند، اظهار داشت: درست است که روزی دهنده خدا است ولی آیا باران طلا و نقره از آسمان بر سرت خواهد بارید؟ چرا زنی را که دوستت دارد، و به علت ازدواج مجدد تو دچار شوک عصبی شده است، سرزنش می کنی؟ چند همسری جایز است ولی ازدواج مجدد در شرایط امروز که با شرایط گذشته بسیار فرق کرده است ، چندان درست نیست .

العوده قبلاً نیز در پاسخ به سؤالی درباره چندهمسری گفته بود: چندهمسری مستلزم برخورداری مرد از تمکّن مالی ، حُسن خلق و توانایی برای پرورش و تربیت کودکان است .

این اظهارات سلمان العوده با واکنشهای متفاوتی از سوی کاربران در شبکه های اجتماعی همراه شد.

یکی از این کاربران اظهار داشت: سلمان خودش 4 زن دارد و به او خوش می‌گذرد؛ ولی به ما می گوید که یکی کافی است.

یکی دیگر از کاربران اظهار داشت: به خاطر این کار خوبت، خدا به تو در بهشت پاداش بدهد و بقیه را هدایت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر