jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۴۸۹۴   ۳۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۶

در بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری

سجادی : مردم و مسئولان از وزنه برداری توقع ویژه ای دارند

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان عصر دیروز با حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری با رییس فدراسیون ، ملی پوشان و کادر فنی دیدار و گفت وگو کرد .

سجادی : مردم و مسئولان از وزنه برداری توقع ویژه ای دارند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، سید نصرالله سجادی از وزنه برداری به عنوان رشته ای سخت نام برد و گفت: ورزشکاران این رشته با فولاد مبارزه می کنند .
وی با روشن خواندن اینده این رشته توسط وزنه برداران جوان ایرانی ادامه داد : نسل جدیدی از ورزشکاران این رشته وارد عرصه شده اند که آینده ای روشن برای وزنه برداری حرفه ای ایران روشن کرده است .
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در ادامه به نتایج کسب شده در مسابقات لندن توسط وزنه برداران اشاره کرد و با موفق توصیف کردن عملکرد ملی پوشان کشورمان اظهار داشت : مردم بعد از این رقابتها علاقمندی بسیاری به وزنه برداری پیدا کرده اند و توقع زیادی از وزنه برداران کشورمان دارند .
وی خطاب به حاضران در اردو اظهار داشت :شما 2 رویداد مهم در پیش دارید، یکی بازی های آسیایی و دیگری مسابقات جهانی قزاقستان که می بایست در آنجا کسب سهمیه نیز کنید .
دکتر سجادی در ادامه به جلسات تخصصی که در محل وزارت ورزش و جوانان با حضور کادر فنی و مسوولان فدراسیون ها برگزار شد اشاره کرد و گفت : مسوولان وزارتخانه نگاه ویژه ای به وزنه برداری دارند چرا که معتقدیم سهم قابل توجهی از مدال های المپیک اسیایی کره از آن وزنه برداری خواهد بود .
وی گفت: وزارت ورزش وجوانان از رشته های مدال آور و مستعد حمایت خواهد کرد و پیش از اعزام قطعا جوائزی به شما اهداء خواهد شد .
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از وزنه برداران کشورمان به عنوان ورزشکارانی با اخلاق و کم حاشیه نام برد و افزود :مردم قدر زحمات شما را می دانند و برای موفقیت شما دعا می کنند.
در ادامه دکتر سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با تک تک ورزشکاران دیدار و گفت وگو کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت .
بهداد سلیمی کمبود فیریوتراپ و مشکلات مالی را از اهم نیازهای اردو نشینان مطرح کرد که معاون وزیر دستور پیگیری این موارد را صادر کرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر