jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۷۰۸   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۱:۰۷

مصدومیت کمک‌داور ربطی به تماشاگران نداشت

بهروان: نمی‌توان در جریان بازی قانون را آموزش داد

بهروان: نمی‌توان در جریان بازی قانون را آموزش داد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: مگر می‌شود در جریان بازی قانون را آموزش داد؟


غلامرضا بهروان در پایان بازی پیکان و سیاه‌جامگان که با نتیجه 3 بر یک به سود پیکان تمام شد، گفت: ما مسئول برگزاری مسابقه بودیم و همه از هیأت فوتبال مشهد و سایرین زحمت زیادی کشیدند تا مسابقه خوب برگزار شود.

وی در مورد اینکه در جریان بازی بلندگوی ورزشگاه قانون را توضیح داد و او به این مسئله اعتراض کرد، گفت: مگر می‌شود در جریان بازی قانون را آموزش داد؟‌ ما دو هفته پیش در صورتجلسه به تیم‌ها اعلام کردیم که قانون گل زده در وقت اضافه چگونه است. در طول 90 دقیقه و جریان بازی هم بلندگو باید خاموش باشد و فقط زننده گل را اعلام کند.

وی در مورد بازی فجر و پیکان گفت: ما به پیکان گفته‌ایم که نمی‌تواند در شهر قدس میزبان فجر باشد زیرا آن ورزشگاه الزامات AFC را ندارد و پیکان می‌تواند در ورزشگاه‌های آزادی، تختی، دستگردی یا راه‌آهن میزبان باشد. البته آنها پیشنهاد کرده‌اند که در کرج به میدان بروند که با این پیشنهاد هم موافقت کردیم.

وی در مورد رفتار تماشاگران بعد از گل‌های پیکان گفت: بازی در جریان 90 دقیقه خوب بود اما وقتی گل‌ها رد و بدل شد متأسفانه تماشاگر ظرفیت گل خوردن را نداشت.

بهروان در مورد مصدومیت کمک‌داوران گفت: مصدومیت کمک‌داور ربطی به تماشاگر نداشت و او پایش پیچید، این مسئله را به گردن تماشاگر نیندازید.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها