jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۴۰۲   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۹

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان برای حل مشکلات ملی‌پوشان خود، صبح امروز شنبه مذاکره‌ای تلفتی با رئیس فدراسیون فوتبال داشت که کفاشیان قول حل این مشکل را به وی داد.

قول کفاشیان برای حل مشکل ملی‌پوشان سپاهان

مهرزاد خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان صبح امروز شنبه مذاکره‌ای تلفتی با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال داشت تا وضعیت 6 ملی‌پوش این باشگاه که توسط کارلوس کی‌روش از تیم ملی کنار گذاشته شده‌اند را مشخص کند.

خلیلیان در این خصوص اظهار کرد: علی کفاشیان به ما گفت نگران نباشید و ما مشکل را حل می‌کنیم. پس از بازی با الهلال بازیکنان را به تهران برگردانید و پس از حضور آنها در ایران، به ما اعلام خواهد شد که چه کاری را باید انجام دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر