jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۲۵۰   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۳

بازیکن اسبق پرسپولیس معتقد است، شفاف سازی مبلغ قرارداد بازیکنان خوب است و می‌گوید کاش این شفاف سازی در همه بخشهای فوتبال ایران رخ می‌داد.

انصاریان: بعضی‌ها که قرارداد میلیاردی می‌بندند راه خانه‌شان را فراموش می‌کنند

علی انصاریان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که شفاف سازی قراردادها، به دور شدن فساد از فوتبال کمک می‌کند، اظهار کرد: در همه جای دنیا، مبلغ قرارداد بازیکنان به صورت رسمی اعلام می‌شود و به طور مثال همه دنیا می دانند که لیونل مسی چقدر دستمزد دریافت می‌کند. در زمان آقای غمخوار هم اعلام شد که میزان دریافتی پرسپولیسی‌ها چقدر است. من به باشگاه نفت تهران هم تبریک می گویم که با سقف قرارداد 480 میلیون تومان، توانست در کورس قهرمانی باشد و در نهایت به مقام سوم برسد.

وی همچنین افزود: فقط با پول خرج کردن نمی‌توان قهرمان شد. سالی که استیل‌آذین در لیگ برتر حضور داشت را به خاطر بیاورید. همه ستاره‌های لیگ را با مبلغ قرارداد خوب ، جذب کرد. اما در انتها نتیجه‌ نگرفت و به لیگ یک سقوط کرد.

انصاریان تصریح کرد: بازیکنی که سال قبل 300 میلیون قرارداد بسته و امسال یک میلیارد قرارداد می‌بندد، راه خانه‌شان را فراموش می‌کند! زمانی که من به پرسپولیس آمدم مبلغ قرارداد دو ساله را روی هم گذاشتم و توانستم یک پراید بخرم. در حال حاضر بازیکن بابت هر بازی 90 میلیون تومان پول می‌گیرد.

بازیکن اسبق پرسپولیس همچنین در مورد قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر نیز، به ایسنا گفت: من عاشق حسین فرکی هستم. ایشان مربی من در تیم ملی بوده است. حق او بود که پس از چند سال بتواند با فولاد قهرمان شود. این مرد صبوری کرد و بی احترامی ها را تحمل کرد تا در نهایت فولاد قهرمان شد. باید به حسین فرکی احترام بگذاریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر