jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۲۵۰   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۳

بازیکن اسبق پرسپولیس معتقد است، شفاف سازی مبلغ قرارداد بازیکنان خوب است و می‌گوید کاش این شفاف سازی در همه بخشهای فوتبال ایران رخ می‌داد.

انصاریان: بعضی‌ها که قرارداد میلیاردی می‌بندند راه خانه‌شان را فراموش می‌کنند

علی انصاریان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که شفاف سازی قراردادها، به دور شدن فساد از فوتبال کمک می‌کند، اظهار کرد: در همه جای دنیا، مبلغ قرارداد بازیکنان به صورت رسمی اعلام می‌شود و به طور مثال همه دنیا می دانند که لیونل مسی چقدر دستمزد دریافت می‌کند. در زمان آقای غمخوار هم اعلام شد که میزان دریافتی پرسپولیسی‌ها چقدر است. من به باشگاه نفت تهران هم تبریک می گویم که با سقف قرارداد 480 میلیون تومان، توانست در کورس قهرمانی باشد و در نهایت به مقام سوم برسد.

وی همچنین افزود: فقط با پول خرج کردن نمی‌توان قهرمان شد. سالی که استیل‌آذین در لیگ برتر حضور داشت را به خاطر بیاورید. همه ستاره‌های لیگ را با مبلغ قرارداد خوب ، جذب کرد. اما در انتها نتیجه‌ نگرفت و به لیگ یک سقوط کرد.

انصاریان تصریح کرد: بازیکنی که سال قبل 300 میلیون قرارداد بسته و امسال یک میلیارد قرارداد می‌بندد، راه خانه‌شان را فراموش می‌کند! زمانی که من به پرسپولیس آمدم مبلغ قرارداد دو ساله را روی هم گذاشتم و توانستم یک پراید بخرم. در حال حاضر بازیکن بابت هر بازی 90 میلیون تومان پول می‌گیرد.

بازیکن اسبق پرسپولیس همچنین در مورد قهرمانی فولاد خوزستان در لیگ برتر نیز، به ایسنا گفت: من عاشق حسین فرکی هستم. ایشان مربی من در تیم ملی بوده است. حق او بود که پس از چند سال بتواند با فولاد قهرمان شود. این مرد صبوری کرد و بی احترامی ها را تحمل کرد تا در نهایت فولاد قهرمان شد. باید به حسین فرکی احترام بگذاریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها