jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۴۱۸۱   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۵
وزیر ورزش: برخی تیم‌ها از حاشیه سازی برای تیم ملی دست بردارند


وزیر ورزش و جوانان گفت: به برخی از تیم‌های باشگاهی که برای تیم ملی حاشیه درست می کنند توصیه می‌کنم از این کارشان دست بردارند.

محمود گودرزی در حاشیه بازدید از دهکده المپیک خرم‌آباد در جمع خبرنگاران گفت: موفقیت تیم ملی هدف اصلی و بی چون و چرای ما به شمار می‌آید که باید در این بین تمامی نگاه‌ها معطوف به موفقیت این تیم باشد.

وی در خصوص قرارداد کی‌روش بیان کرد: الان به جام جهانی نزدیک می‌شویم و تیم نیز در اردو به سر می‌برد و بهتر است ما کاری کنیم کی روش و سایر کادر فنی تمام دغدغه‌شان موفقیت این باشد نه این مسائل.

گودرزی از برخی رسانه‌ها و تیم‌های باشگاهی انتقاد کرد و ادامه داد: برخی‌ها به دنبال حاشیه هستند که این به هیچ وجه درست نیست زیرا امنیت روانی را برای توفیق تیم ملی در جام جهانی سلب می‌کند و حاشیه تنها روی روحیه تیم و کادر فنی تاثیر می‌گذارد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه فعلا بهتر است صحبتی از قرارداد نشود و در این زمینه بعد از جام جهانی تصمیم خواهیم گرفت افزود: هدف‌گذاری تیم ملی موفقیت آن است که ما و شماها باید به آن کمک کنید اگر این کمک‌ها صورت گیرد تیم موفق خواهد شد.

گودرزی اضافه کرد: در صورتی که تیم از گروه خود صعود کند پاداش برای بازیکنان کادر فنی در نظر گرفته خواهد شد که در این زمینه صحبت‌های با آقای جهانگیری نیز داشته‌ام. ( ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر