دوست دارم زودتر به ایران بازگردم

ناگفته های دردناک از زندگی لژیونر پرسپولیس

با اینکه ۴ بازی تا پایان لیگ دسته دوم پرتغال باقی مانده اما بعد از بازی شنبه می‌خواهم به ایران برگردم، چون اصلاً وضعیتم خوب نیست.
کد خبر: ۶۶۳۶۶۸
ناگفته های دردناک از زندگی لژیونر پرسپولیس

افشین اسماعیل‌زاده در مورد آخرین وضعیتش در تیم بیرامار پرتغال گفت: حدود 10 روز است که از ناحیه زانو مصدوم شده و نتوانسته‌ام برای بیرامار بازی کنم. البته می‌خواستم مقابل کوویلیا و علیرضا حقیقی بازی کنم ولی نشد. شنبه باز هم در لیگ دسته دوم پرتغال بازی داریم و احتمالاً برای بیرامار به میدان خواهم رفت.
وی ادامه داد: علیرضا حقیقی مقابل بیرامار خیلی خوب بازی کرد و یک پنالتی هم گرفت اما کوویلیا تیم قدرتمندی نیست در نهایت مغلوب ما شد.
هافبک تیم بیرامار پرتغال در خصوص مشکلاتی که در کشور پرتغال دارد، اظهار داشت: مدت‌هاست با بی‌پولی دست و پنجه نرم می‌کنم. باشگاه پرسپولیس با توجه به قراردادی که با بیرامار بسته باید به من پول بدهد ولی هیچ خبری از پول نیست.
وی با بیان اینکه قراردادش با باشگاه بیرامار سفید امضا شده است، خاطر نشان کرد: یک بار گفته‌ام و باز هم می‌گویم که مدت‌ها در پرتغال برای شام شیر و کیک می‌خوردم.
اسماعیل‌زاده تصریح کرد: در شرایطی که باشگاه پرسپولیس باید پول مرا بدهد، پدرم در تهران با تاکسی کار می‌کند و خرجم را می‌دهد. با اینکه 4 بازی تا پایان لیگ دسته دوم پرتغال باقی مانده اما بعد از بازی شنبه می‌خواهم به ایران برگردم، چون اصلاً وضعیتم خوب نیست.
هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد:‌ می‌خواهم به ایران بیاییم تا پیگیر کارهایم شوم هر چند با شرایطی که باشگاه پرسپولیس دارد بعید می‌دانم دستم به جایی برسد.(سیمرغ)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها