jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۳۶۴۷   ۲۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۴

اگر مسئولان وزارت ورزش تمایل دارند که من در استقلال بمانم، مدت 5 سال این باشگاه را به دست من بدهند.

اگر وزارت می خواهد بمانم، 5 سال استقلال را به من بدهد

علی فتح اله زاه اظهار داشت: هواداران استقلال از هم اکنون بدانند که اگر قرار باشد من دراین باشگاه کار کنم به طور حتم امیرقلعه نویی را نیز به عنون سرمربی تیم نگه می دارم امامشروط براینکه مسئولان وزارت ورزش اگر دوست دارند من دراین باشگاه کار کنم بایستی به صورت پیمانی این باشگاه را 5 سال به دست من بسپارند تا بتوانم این تیم را سروسامان بدهم.

وی تصریح کرد: قرارداد‌های باشگاه استقلال به صورت شفاف منعقد شده و ما ریز به ریز قراردادها را از همان ابتدا رصد کرده ایم تا مشکلی در این باره بوجود نیاید و هر موقع که مسئولان صلاح بدانند در رابطه با این موضوع شفاف سازی خواهیم کرد.

وی افزود: ارقام قراردادهای منتشره باشگاه پرسپولیس بیشتر از آن است که در برخی رسانه‌ها منعکس گردیده است به طور مثال تنها محمدرضا خلعتبری دراین فصل با دریافت هفت میلیارد تومان از باشگاه مذکور به سرخپوشان پایتخت پیوست.

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران تأکید کرد: مجموع بدهی‌های آبی پوشان پایتخت 24 میلیارد تومان است که بسیاری از این بدهی مربوط به ادوار گذشته می‌شود که تاکنون پرداخت نشده و برروی هم انباشته شده است، اما در این فصل ما بازیکنان خود را به خدمت گرفتیم و با قیمتی مناسب برای پیوستن به استقلال با آنها قرارداد منعقد کردیم و به هیچ وجه ارقام قرارداد‌های بازیکنان ما بالا نبوده است. مثلاً آندرانیک تیموریان که یکی از تأثیرگذارترین بازیکن ابی‌پوش پایتخت بوده و بالاترین رقم قرارداد را در میان سایر بازیکنان به خود اختصاص داد و تنها با 1.5 میلیارد به باشگاه استقلال پیوسته و این درشرایطی است که وی از قرارداد 7 میلیاردی خود صرف نظر کرد تا برای استقلال به میدان برود.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها