اخبار کوتاه از آبی پوشان در عربستان

قلعه نویی:کاری کنید با خیال راحت به زیارت برویم

سرمربیان دو تیم استقلال و استقلال خوزستان در عربستان با یکدیگر برخورد گرمی دارند.
کد خبر: ۶۶۳۶۰۹
قلعه نویی:کاری کنید با خیال راحت به زیارت برویم

عبدالله ویسی که به همراه تیم استقلال راهی ریاض شده با استقبال گرم و خوب مربیان و بازیکنان استقلال رو به رو شده است. وی که همین دو هفته پیش در اهواز از استقلالی های تهران استقبال کرد و با مساعدت مسئولان باشگاه استقلال خوزستان زمین تمرینی را در اخیتار قلعه نویی قرار داد حالا در عربستان میهمان اردوی تیم تهرانی است.

قلعه نویی در این دو روز حضور استقلال در ریاض از ویسی برای حضور در تمام جلسات آنالیز تیم حریف دعوت کرده و حتی در برخی مواقع به رسم میهمان نوازی از سرمربی استقلال خوزستان خواسته تا نظراتش را بگوید.

بازیکنان تیم استقلال هم رابطه بسیار خوبی با ویسی دارند و در طول اردو با وی در خصوص شرایط استقلال خوزستان وخاطرات فوتبالی وی صحبت می کنند.

*سرمربی تیم استقلال شب گذشته بعد از پایان تمرین از بازیکنانش خواست تا هر چه در توان دارند برای بازی امشب به کار ببندند.وی خطاب به استقلالی ها گفت: امشب طوری بازی کنید که با خیال راحت و با وجدان آسوده به زیارت خانه خدا برویم.

*علی فتح الله زاده در تماس با سرپرست استقلال و همچنین مقداد نجف نژاد در خصوص وضعیت تیم و همچنین میزبانی عربستانی ها سوالاتی را پرسید.

*با توجه به برگزاری بازی استقلالی ها به دنبال بلیط برای حضور تماشاگران در ورزشگاه هستند تا حتی چند نفر هم که شده را به ورزشگاه بکشانند. چند لیدر تیم استقلال در این سفر با آبی پوشان حضور دارند.

* حجت الاسلام مالک نیز در حال تدارک سفر تیم استقلال به شهر مکه است و برنامه های مختلفی را برای اعضای این تیم در نظر گرفته است.

دیدار دو تیم استقلال و الشباب ساعت 22:5 امشب برگزار خواهد شد.( فارس )

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها