jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۲۳۳۹ ۲۴ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۶

دبیر کل فدراسیون فوتبال نیجریه معتقد است تیم ملی این کشور در صورت پیروزی مقابل ایران در رقابت‌های جام‌جهانی برزیل، از گروه خود صعود می‌کند.

آمادو: اگر ایران را ببریم به دور بعد صعود می‌کنیم

سایت جام جم ورزشی - موسی آمادو اولین بازی تیم ملی فوتبال کشورش در رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل مقابل ایران را تعیین‌کننده دانست که در روند صعود عقاب‌ها به دور دوم مؤثر است.

شاگردان استفن کشی در گروه F رقابت‌های جام‌جهانی با تیم‌های ایران، آرژانتین و بوسنی و هرزگوین رقابت‌ خواهند کرد اما در اولین دیدار خود مقابل ایران که بسیاری این تیم را ضعیف‌ترین تیم گروه می‌دانند، به میدان می‌روند.

آمادو اعلام کرد که توانایی تاکتیکی کشی عامل مهمی به سود قهرمان آفریقا در برزیل به حساب می‌آید.

وی اظهار داشت: اگر در جام‌جهانی ایران را شکست دهیم، تا جایی که بتوانیم صعود می‌کنیم. بگذارید با یکدیگر کار کنیم و من معتقدم که بازیکنانی بسیار تکنیکی داریم. تردیدی در این باره ندارم.

آمادو ادامه داد: کاملا مطمئنم که فاکتورهای لازم را از لحاظ کادر فنی و بازیکنان داریم تا برای کشورمان غرورآفرینی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر