jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۲۰۴۷ ۲۳ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۶
منتقمی: حضور پرسپولیس در آسیا یک فرصت است

قائم مقام باشگاه پرسپولیس با تبریک کسب سهمیه آسیایی به هواداران، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، سرمربی، کادرفنی و بازیکنان گفت: تیم فوتبال پرسپولیس نشان داد شایسته کسب عنوان قهرمانی بود و کسب سهمیه حضور در جام قهرمانان آسیا در سایه نایب قهرمانی لیگ برتر، ضمن دوچندان کردن مسئولیتها، مسیر تازه ای پیش روی باشگاه به حساب می آید.

به گزارش جام جم ورزشی ، بهروز منتقمی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: بدون تردید پرسپولیس و هواداران لایق کسب عنوان قهرمانی بودند با توجه به شرایطی که در سالهای گذشته به وجود آمد تیم فوتبال پرسپولیس با اقداماتی که در تمام بخش ها صورت گرفت متحول شد. در جریان این تحول می توانستیم قهرمان لیگ برتر باشیم اما کسب عنوان نایب قهرمانی، هیچ چیز از ارزشهای کادرفنی و بازیکنان کم نکرد و حالا پرسپولیس مجموعه ای است که قدرت خود را بازیافته می بیند و جا دارد کسب سهمیه آسیایی را به همه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس از هواداران و پیشکسوتان گرفته تا مسئولان، مدیران، مربیان و بازیکنان تبریک گفته و از همه تلاشها، بویژه کوشش غیرتمندانه اعضای تیم که با وجود سختی ها تداوم داشت، تقدیر کنیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس اکنون در مسیر تازه ای قرار گرفته است و از امروز تلاش مضاعفی لازم است تا برای فصل بعد ضمن کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر در ادامه مسیر صعود تیم، به عنوان نماینده فوتبال ایران حضوری قدرتمندانه در آسیا داشته باشیم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس به عنوان مجموعه ای که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان پرتماشاگرترین و پرمخاطب ترین تیم آسیا معرفی شده است برای فوتبال ایران یک فرصت است و باید بتوانیم تصویری از پیشرفت روزافزون ایران عزیز در تمام عرصه ها را به تصویری بکشیم که این فقط با همبیستگی همه اعضای خانواده پرسپولیس و ارکان فوتبال و با حمایت تمام مسئولان در بخش های مختلف امکان پذیر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر