سرمربی تیم تراکتورسازی با تمجید از بازی علی کریمی گفت : او با این سن اصلا خستگی نمی شناسد.
کد خبر: ۶۶۱۷۶۶
اولیویرا:علی کریمی با این سن خستگی‌ناپذیر است

تونی اولیویرا در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی خاطر نشان کرد: به تیم فولاد برای این قهرمانی تبریک می‌گویم. به نظرم فولاد لیاقت قهرمانی را داشت و من به مربی و هواداران این تیم احترام بسیار می‌گذارم.

او با تشبیه هفته‌های پایانی لیگ برتر به ماراتن ادامه داد: خو‌شبختا‌نه در دیدار آخرمان مقابل استقلال توانستیم آنها را کنترل کنیم و استقلال را در زمینش مهار کنیم. با سازماندهی خوبی که در این دیدار داشتیم، کارمان را به خوبی انجام دادیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی اضافه کرد: وقتی همه چیز درست باشد می‌توانیم نمایش خوبی را از خود نشان دهیم و من این پیروزی را به تماشاگرانمان هدیه می‌دهم.

اولیویرا در پاسخ به سوالی در مورد این که لیگ برتر امسال را چگونه ارزیابی می‌کنی ؟ گفت: تیم‌های فولاد و نفت به صورت جدی رقیب هم بودند، اما استقلال و پرسپولیس چندان با هم در کورس نبودند. در آخر فصل پنج تیم برای قهرمانی تلاش می‌کردند و در آخرین روز لیگ برتر شاهد چند دیدار هیجان انگیز بودیم، اما در نهایت این تیم فولاد بود که توانست هواداران را خوشحال کند.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به سوالی در مورد این که آیا فصل آینده نیز در تیم خواهد بود؟ گفت: معلوم نیست. چند روز پیش جلسه‌ای را با مسئولان باشگاه تراکتورسازی داشتیم و قرار شد پس از بازی با الاتحاد تکلیف نهایی مشخص شود.

او در بخش دیگری از سخنانش، خاطر نشان کرد: گذشته از فوتبال ارتباط خوبی را با هواداران تراکتورسازی دارم و هیچ وقت محبت‌ آنها را فراموش نمی‌کنم. اما باید بدانم باشگاه تراکتورسازی چه هدفی دارد و به دنبال کسب چه جامی است. آیا می‌خواهیم در لیگ قهرمان شویم و یا در جام حذفی و آسیا.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه نشست خبری خود در پاسخ به این سوال که این تیم می توانست امسال هم در کورس قهرمانی باشد، گفت: ما در نیم فصل دوم از قافله جا ماندیم و به نظر من در این نیم فصل ضعیف کار کردیم. مسلما ما هم دوست داشتیم مثل هر تیمی در کورس باقی بمانیم، اما این اتفاق نیفتاد.

او ادامه داد: من به بازیکنانم تبریک می گویم که توانستند در این بازی نمایش خوبی داشته باشند. همین طور باید از علی کریمی تشکر کنم که یکی از بهترین بازیکنان ایران است و با 36 سال سن اصلا خسته نمی‌شود.

اولیویرا درباره داوری در این بازی هم گفت: من در مدت یک و نیم ساله‌ای که در ایران بودم از کار یک داور که برای جام جهانی هم انتخاب شده خیلی خوشم آمده. او در زمین خیلی راحت سوت می‌زند و بازیکنان را به خوبی کنترل می‌کند. اسمش را به یاد نمی‌آورم. اما به نظر من داور خیلی بزرگی است (در این لحظه خبرنگاران به اولیویرا یادآوری می‌کنند که داور مورد نظرش فغانی نام دارد).

او در پایان گفت: چیزی که می‌خواهم در پایان بگویم این است که تیم ملی ایران که می‌خواهد در جام جهانی با سه رقیب بزرگ بازی کند، کار خیلی سختی دارد. آنها باید به خوبی خود را آماده کنند و فاصله‌ها را کوتاه کنند. امیدوارم که آنها کاری کنند که پتانسیل فوتبال ایران را نشان دهند./ ایسنا

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها