سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من سری دوم با فتح‌الله‌زاده آمده و اگر قرار به رفتن باشد با هم تصمیم می‌گیریم.
کد خبر: ۶۶۱۶۹۲
قلعه‌نویی:  برای ماندن و رفتن با فتح الله زاده تصمیم می گیریم

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از بازی با تراکتورسازی اظهار داشت: معذرت خواهی باید از مردم داشته باشم به خاطر این بازی آخر. من از بچه‌ها خواسته بودم که فکرشان جای دیگر نباشد. بازی در اوایل متعادل بود. گل آنچنانی خوردیم ولی به بازی برگشتیم. نیمه دوم باز گل بد خرودیم. به فولاد تبریک می‌گویم. به جوانان فولاد و فرکی که قهرمانی شایسته آنها بود. اگر می‌بردیم رتبه بهتری می‌گرفتیم.

وی در مورد لیگ امسال گفت: بگذارید 24 ساعت بعد نظر بدهم از همه کسانی که زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. زمین‌های نامناسب بد بود. در مجموع خسته نباشید می‌گوییم که زحمت کشیدند لیگ منظم برگزار شود.

قلعه‌نویی در مورد صحبت فتح‌الله‌زاده که گفته او می‌ماند و خودش می‌رود، گفت: او یک مدیر زحمت‌کش است و بگذارید امروز در این خصوص حرف نزنیم. من سری دوم با فتح‌الله‌زاده آمده و اگر قرار به رفتن باشد با هم تصمیم می‌گیریم. او مدیر خبره است و حیف است از استقلال جدا شود. او جام برای استقلال زیاد آورده و من مقصر بودم. اگر ضعفی بوده روی من بوده نه مدیریت فتح‌الله‌زاده. ما فراز و نشیب داشتیم اما حداقل می‌توانستیم دوم شویم.

سرمربی استقلال در مورد هواداران این تیم که 10 دقیقه پایانی او را تشویق کردند آیا با این حمایت کامل بماند، بهتر نیست، گفت: بگذارید که این ۲ بازی آسیا بگذارید. دیروز هم سوتفاهم شد. گفتم اگر شرایط بود و مردم خواستند خدمت می‌کنیم./ فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۳
۰
۰
تورو خدا هر چه زود تر برو هر وقت استقلال بودی خیر و بركتی نداشتی اون از چند سال پیش كه نگذاشتی مدارك تیم استقلال به آسیا بره و استقلال رو محروم كردی اونم از امسال كه همه ی بازیكنان خوب رو فراری دادی وگرنه حداقل با 10 امتیاز اختلاف قهرمان میشدیم.جوان ها نمیدانند ولی من كه هم سن شما و فوتبالیست هستم می دانم كه شما در اصل پرسپولیسی هستی و به خاطر لج با پروین به استقلال اومدی.تو رو خدا هر چه زودتر برو برو برو برو برو برو
استقلال افتخارم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۳
۰
۰
امیر از استقلال نمیره، با این شرایطی كه استقلال داشت بازم دم امیرخان گرم. امیر برای استقلال بهترینه.
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۳ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۳
۰
۰
امیرخان بمان و مبارزه كن!نگذار بازیكن سالاری مد بشه تا با دست به یكی كردن مربی را فتیله پیچ كنند!

نیازمندی ها