jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۸۹   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۶

علی فتح الله زاده می گوید پایان بازی با تراکتورسازی بازی اول از سری بازی های خداحافظی او از مدیریت استقلال است.

خداحافظی غیر رسمی فتح الله زاده با استقلال

به گزارش سایت جام جم ورزشی و به نقل از خبر آنلاین؛ دوره مدیریت دولتی علی فتح الله زاده به پایان نزدیک می شود. او هم بعد از محمد رویانیان در دوره وازرت محمود گودرزی آماده وداع با صندلی ریاستش می شود. فتح الله زاده البته به عکس همتای پرسپولیسی این سیاست را داشت تا دوره مدیریتش را به پایان فصل بکشاند. او که قبل از بازی با تراکتورسازی به زیارت امام زاده پنج تن در لویزان رفته بود درباره حضورش در ورزشگاه آزادی برای این بازی به خبرآنلاین گفت:« می روم تا با تماشاگران خداحافظی کنم. این تقریبا آخرین بازی من به عنوان مدیرعامل در لیگ برتر است چون بعد از این فقط یک بازی با الریان در تهران داریم که فقط تا آن بازی با تیم می مانم. »

فتح الله زاده که این روزها برای انتشار لیست قرارداد بازیکنانش زیر فشار است می گوید:« نیازی به این همه تخمین زدن نیست. چند روز به من فرصت بدهید تا تکلیف تیم مشخص شود ، بازی ها که تمام شد این لیست را خودم از طریق سایت باشگاه منتشر می کنم.ما هم تقریبا همین قدر هزینه کردیم که دیگر تیم های اصلی لیگ مثل پرسولیس ، سپاهان و ... هزینه کردند. البته با این تبصره که در ابتدای سال قبل ما باید تیمی برای قهرمانی در آسیا می بستیم و دیدید که تا پله سوم لیگ قهرمانان آسیا هم پیش رفتیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها