jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۸۹   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۶

علی فتح الله زاده می گوید پایان بازی با تراکتورسازی بازی اول از سری بازی های خداحافظی او از مدیریت استقلال است.

خداحافظی غیر رسمی فتح الله زاده با استقلال

به گزارش سایت جام جم ورزشی و به نقل از خبر آنلاین؛ دوره مدیریت دولتی علی فتح الله زاده به پایان نزدیک می شود. او هم بعد از محمد رویانیان در دوره وازرت محمود گودرزی آماده وداع با صندلی ریاستش می شود. فتح الله زاده البته به عکس همتای پرسپولیسی این سیاست را داشت تا دوره مدیریتش را به پایان فصل بکشاند. او که قبل از بازی با تراکتورسازی به زیارت امام زاده پنج تن در لویزان رفته بود درباره حضورش در ورزشگاه آزادی برای این بازی به خبرآنلاین گفت:« می روم تا با تماشاگران خداحافظی کنم. این تقریبا آخرین بازی من به عنوان مدیرعامل در لیگ برتر است چون بعد از این فقط یک بازی با الریان در تهران داریم که فقط تا آن بازی با تیم می مانم. »

فتح الله زاده که این روزها برای انتشار لیست قرارداد بازیکنانش زیر فشار است می گوید:« نیازی به این همه تخمین زدن نیست. چند روز به من فرصت بدهید تا تکلیف تیم مشخص شود ، بازی ها که تمام شد این لیست را خودم از طریق سایت باشگاه منتشر می کنم.ما هم تقریبا همین قدر هزینه کردیم که دیگر تیم های اصلی لیگ مثل پرسولیس ، سپاهان و ... هزینه کردند. البته با این تبصره که در ابتدای سال قبل ما باید تیمی برای قهرمانی در آسیا می بستیم و دیدید که تا پله سوم لیگ قهرمانان آسیا هم پیش رفتیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر