jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۷۸   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۷

رئیس سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران گفت: برای لیگ چهاردهم برنامه‌های ویژه‌ای داریم که یکی از آنها جلوگیری از دادن باغ و ویلا و اتومبیل و زمین به بازیکنان است.

دادن ویلا و باغ و اتومبیل به بازیکنان ممنوع

سایت جام جم ورزشی - رئیس سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران با انتقاد از رویه‌ای که طی چند سال اخیر در فوتبال ایران باب شده است گفت: برای لیگ چهاردهم برنامه‌های ویژه‌ای داریم که یکی از آنها جلوگیری از دادن باغ و ویلا و اتومبیل و زمین به بازیکنان است. سازمان لیگ قطعا با این موارد برخورد خواهد کرد و اجازه ثبت چنین قراردادهایی را نخواهد داد.

به گزارش مهر، مهدی تاج که طی ماه های اخیر تلاش کرده تا زمینه شفاف سازی در فوتبال ایران را فراهم کند ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه روال اشتباهی در فوتبال ایران باب شده که برخی باشگاه ها به بازیکنان مورد نظرشان باغ و ویلا و زمین و اتومبیل می دهند و مشکلاتی را بوجود می آورند.

وی افزود: این روند مورد تایید نیست و سازمان لیگ قطعا روی این موضوع خواهد ایستاد که جلوی این مسائل گرفته شود. در فصل نقل و انتقالات لیگ چهاردهم از چنین مواردی جلوگیری خواهیم کرد.

رئیس سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران که با برنامه ورزش از نگاه دو گفتگو می کرد به تصمیم جدید این سازمان در مورد بازیکنان اشاره کرد و گفت: براساس تصمیمی که گرفته ایم از این پس باشگاه ها باید مالیات مربوط به خودشان را بدهند و بازیکنان هم موظف خواهند بود مالیات خودشان را بدهند. متاسفانه در سالهای گذشته قرار گذاشته می شد که باشگاه مالیات بازیکن را بدهد اما این اتفاق رخ نمی داد و مشکلاتی را برای بازیکنان بوجود می آورد و برخی از آنها ممنوع الخروج می شدند. این مشکل به تیم ملی هم کشیده می شد و دردسرهایی را بوجود می آورد.

مهدی تاج با تاکید بر اینکه در لیگ چهاردهم باید شفاف سازی در باشگاه ها صورت بگیرد گفت: باشگاه ها موظف هستند که مبلغ قرارداد بازیکنان خود را روی سایت اعلام کنند. براساس توافقاتی هم که داشته ایم مقرر شد که قراردادها علنی اعلام شود تا این مشکلاتی که بوجود آمده است به حداقل برسد. البته در این مورد نظارت ویژه‌ای هم صورت خواهد گرفت و اگر مدیری مبلغ قرارداد را متفاوت اعلام کند مجرم خواهد بود و با وی برخورد خواهد شد.

رئیس سازمان لیگ حرفه ای در پایان به برنامه های این سازمان برای روز پایانی لیگ سیزدهم اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه پنج تیم شانس کسب عنوان قهرمانی را دارند ما چهار جام را برای چهار شهر در نظر گرفته ایم و سایر برنامه ها را هم انجام داده ایم تا هر تیمی که عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد بلافاصله جشن قهرمانی برگزار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها