jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۵۴۹   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۴

برای جام جهانی 2014 برزیل

کاپیتان تیم ملی فرانسه انتخاب شد

هوگو لوریس دروازه بان تاتنهام به عنوان کاپیتان تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2014 برزیل انتخاب شد.

کاپیتان تیم ملی فرانسه انتخاب شد

سایت جام جم ورزشی - به گزارش ساکرنت این تصمیم را دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه گرفته است. دشان درباره این انتخاب گفت: لوریس کاپیتان تیم من است. او قدرت رهبری بالایی دارد و می تواند از عهده مسئولیت خود برآید.

سرمربی تیم ملی فرانسه، ادامه داد: لوریس بازیکنی است که وظایفش را به بهترین نحوه انجام می‌دهد و برای او فرقی نمی‌کند که با چه سختی‌هایی روبرو بوده است. او دروازه‌بان کاملی است و علاوه بر این که وظایف خودش را انجام می‌دهد سعی می‌کند کنترل خوبی نیز روی تیم داشته باشد و به خوبی پیامش را به سایر بازیکنان انتقال می‌دهد‌.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر