jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۴۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۸

گزارش بلیچر ریپورت در مورد مهاجم ایرانی روبین کازان

سردار به درد آرسنال نمی خورد

در حالی که این روزها بحث حضور سردار آزمون در آرسنال داغ شده سایت بلیچر ریپورت نوشت که این بازیکن به درد آرسنال نمی خورد.

سردار به درد آرسنال نمی خورد

سایت جام جم ورزشی - این سایت نوشته که آزمون جوان و بی تجربه است و به همین دلیل فعلا به کار آرسنال نمی آید. نویسنده این سایت ادعا کرده که هواداران این باشگاه لندنی یک مهاجم بزرگ و گلزن در تیمشان می خواهند نه سردار آزمون را که نه شهرت دارد نه تجربه.

گزینه مناسب برای ونگر و تیمش می تواند،روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی چلسی باشد که در حال حاضر برای اورتون بازی کند. این مهاجم در 23 بازی لیگ برتر 13 گل زده است. او تنها یکسال بزرگتر از آزمون است اما فضای لیگ انگلیس را به خوبی می شناسد و از او به عنوان یکی از استعدادهای فوتبال جزیره نام می برند. نکنه دیگری که اینروزها آرسنال را تحت تاثیر قرار داده احتمال عدم ادامه همکاری ونگر با این تیم است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها