jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۴۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۸

گزارش بلیچر ریپورت در مورد مهاجم ایرانی روبین کازان

سردار به درد آرسنال نمی خورد

در حالی که این روزها بحث حضور سردار آزمون در آرسنال داغ شده سایت بلیچر ریپورت نوشت که این بازیکن به درد آرسنال نمی خورد.

سردار به درد آرسنال نمی خورد

سایت جام جم ورزشی - این سایت نوشته که آزمون جوان و بی تجربه است و به همین دلیل فعلا به کار آرسنال نمی آید. نویسنده این سایت ادعا کرده که هواداران این باشگاه لندنی یک مهاجم بزرگ و گلزن در تیمشان می خواهند نه سردار آزمون را که نه شهرت دارد نه تجربه.

گزینه مناسب برای ونگر و تیمش می تواند،روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی چلسی باشد که در حال حاضر برای اورتون بازی کند. این مهاجم در 23 بازی لیگ برتر 13 گل زده است. او تنها یکسال بزرگتر از آزمون است اما فضای لیگ انگلیس را به خوبی می شناسد و از او به عنوان یکی از استعدادهای فوتبال جزیره نام می برند. نکنه دیگری که اینروزها آرسنال را تحت تاثیر قرار داده احتمال عدم ادامه همکاری ونگر با این تیم است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر