jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۰۷۲   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۰

به قلعه نویی علاقه ای ندارم

خبر انتقال آبی ها به پدیده تکذیب شد

مدیرعامل باشگاه پدیده مشهد می‌گوید که ابتدا باید هدف‌گذاری این باشگاه مشخص شده و پس از آن کارهای دیگر برای حضور در لیگ برتر انجام شود.

خبر انتقال آبی ها به پدیده تکذیب شد

جواد وطنخواه مدیر عامل پدیده مشهد که تیمش دیروز به لیگ برتر صعود کرد در خصوص اینکه گفته می‌شود پدیده پیش از صعود به لیگ برتر با امیر قلعه‌نویی به توافق رسیده و قرار است وی هدایت این تیم را بر عهده بگیرد، گفت: به هیچ‌وجه صحبتی با قلعه‌نویی نکرده‌ایم و این خبر که در میانه فصل منتشر شد شایعه‌ای بیش نبود. البته همشهری‌های خودمان به این مسئله دامن زدند تا برای پدیده حاشیه درست کنند که این اتفاق رخ نداد.

وی در پاسخ به این سؤال که علاقه‌ای به حضور قلعه‌نویی در تیم پدیده دارند یا نه؟ عنوان کرد: اگر بخواهم نظر شخصی‌ام را بگویم، علاقه‌ای ندارم اما این مسائل باید در هیئت مدیره مطرح شود و بعد از جلسه با هیئت مدیره در این خصوص تصمیم بگیریم. اصلا شاید با آقای میثاقیان ادامه دهیم. ابتدا باید هدف‌گذاری کنیم و بر اساس اهداف‌مان تیم را بچینیم.

وی در خصوص خبر پیشنهاد این باشگاه به مهدی رحمتی گفت: به دنبال این هستیم که یک تیم خوب برای فصل آینده ببندیم اما در حال حاضر نه با قلعه‌نویی، نه با رحمتی و نه با هیچ بازیکن دیگری صحبتی نکرده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر