jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۰۷۱ ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۰

حاشیه های سیاه فوتبال ایران

خیانت آقای فوتبالیست به همسرش

خیانت و یا موارد غیراخلاقی در فوتبال ایران چیز جدیدی ایران نیست. بازیکنان نه تنها برای تیم های خود ستاره نیستند بلکه حتی در زندگی شخصی خود هم با مشکلات زیادی روبرو هستند.

خیانت آقای فوتبالیست به همسرش

سایت جام جم ورزشی - این فوتبالیست ها حتی ستاره زندگی خود نیستند. شاید پول های بادآورده و رسیدن یک شبه به ثروتی قابل توجه بی ظرفیتی برخی از فوتبالیست ها را به همراه داشته نمونه اش آقای ( ..... ) یکی از فوتبالیست های تیم مطرح شهرستانی که به همسرش خیانت کرده و همسرش نیز بابت این قضیه قرار است از وی شکایت کیفری به عمل بیاورد. البته لازم به ذکر است که در پرونده این فوتبالیست هم قبلا موارد غیر اخلاقی مشاهده شده است و به عبارتی این بار نخست نیست که او بی ظرفیتی خود را نشان می دهد. چندی پیش نمونه مشابهی از همین ماجرا برای یکی دیگر از فوتبالیست های شهرستانی اتفاق افتاد که البته با وساطت مسئولان باشگاه ختم به خیر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر