jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۱۰۶۹   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۹


به گزارش تحریریه ایروالی جام جم ورزشی به نقل از سایت والیوود، آندره هلر 38 ساله که به مدت 12 سال در تیم ملی برزیل حضور داشت به عناوین و افتخارات مهمی نیز دست پیدا کرده بود ابتدای این هفته در حضور دوستان و طرفدارن تیم والی کایرین از عرصه والیبال خداحافظی کرد. کسب مدال طلای المپیک 2004 و نقره المپیک 2008 برزیل و طلای قهرمانی والیبال جهان 2006 و چندین طلای لیگ جهانی از وی ورزشکاری پر افتخار برای کشورش ساخته بود.

بخشی از صحبت های آندره هلر در روز خداحافظی:
برنامه من این بود که تا سن 40 سالگی به فعالیت حرفه ای ام در والیبال به عنوان بازیکن ادامه بدم ولی مصدومیتی که سال گذشته گریبانگیرم شد علی رقم تلاش بسیار زیاد خودم و پزشکم باعث شد چنین تصمیم سختی رو بگیرم، واقعا برای من خداحافظی از والیبال خیلی سخت بود. بهترین لحظه زندگی ورزشی ام کسب طلای المپیک 2004 بود. در دوران نوجوانی ام با تماشای المپیک 1992 بارسلون و قهرمانی کشورم همیشه خودم را در سکوی اول المپیک تصور میکردم، بعد از اون مسابقه به مادرم گفتم من حتما قهرمان المپیک میشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها