jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۰۳۵   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۴

بی بی سی در گزارشی پیروزی ایران برابر آمریکا را یکی از 100 لحظه تاریخی جام جهانی معرفی کرد.

پیروزی ایران بر آمریکا یکی از 100 لحظه تاریخی جام‌های جهانی

جام جهانی 2014 برزیل تقریبا دو ماه دیگر آغاز می‌شود و 32 تیم راه یافته به بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان در قالب هشت گروه چهار تیمی برابر هم به رقابت می‌پردازند.

سایت بی بی سی در گزارشی 100 لحظه تاریخی جام جهانی را معرفی کرده که یکی از این اتفاقات پیروزی ایران برابر آمریکا محسوب می‌شود.

ایسنا در گزارشی از بی بی سی نوشت: تیم ملی فوتبال ایران در یکی از سیاسی‌ترین بازی‌های تاریخ جام جهانی موفق شد با نتیجه‌ دو بر یک آمریکا را شکست دهد تا اولین برد خود در تاریخ جام جهانی را به دست آورد.

این دیدار به دلیل تنش‌های سیاسی دو کشور ایران و آمریکا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود و باعث شد بازیکنان دو تیم قبل از مسابقه با هم عکس یادگاری بیاندازند و با شاخه گل به استقبال هم بروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر