jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۰۰۷   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۶

پاری سن ژرمن با توجه به پیروزی سه بر یک در خانه خودشان کمتر احتمال حذف از لیگ قهرمانان را می دادند اما این اتفاق افتاد.

بلان: می خواستیم قهرمان اروپا شویم

سایت جام جم ورزشی - لوران بلان سرمربی پاری سن ژرمن پس از شکست دو بر صفر تیمش مقابل چلسی و راه نیافتن به نیمه نهایی این رقابت ها گفت: بسیار ناراحتیم و جای تاسف این است که دیگر کاری نمی توانیم بکنیم. ما مقابل چلسی خوب بازی کردیم و بازی را بهتر از آنها شروع کردیم اما به آنها باختیم. گل اول کار را خراب کرد. وی افزود: چلسی آگاهانه بازی کرد و به اهدافی که می خواست رسید. ما نیز از موقعیت های پیش آمده استفاده نکردیم. متاسفم. ما می خواستیم قهرمان اروپا شویم اما کارمان همین جا تمام شد. شکست بسیار دردناکی بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر