jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۰۹۸۲   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۲

والیبال باشگاههای آسیا

متین ایران اوتا ژاپن را شکست داد

متین ورامین در نخستین بازی خود از مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا با نتیجه 3 بر یک اوتا میوشی ژاپن را شکست داد.

متین ایران اوتا ژاپن را شکست داد

در نخستین روز رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا تیم والیبال متین ورامین با نتیجه 3 بر یک و امتیازهای 25-18، 21-25، 25-13 و 25-22 اوتا میوشی ژاپن را شکست داد. این مسابقه در سالن زیبا و چند منظوره برگزار شد و جمعیت قابل ملاحظه‌ای برای تماشای آن به سالن آمدند.

متین ورامین در شروع مسابقه نمایش خوبی داشت. کاپیتان معروف بارها با جای خالی برای متین امتیاز به دست آورد. مصطفی شریفات و پوریا فیاضی نیز نقش آفرینی موثری داشتند. حتی ذخیره های ایران در اواخر ست نخست روی زمین نشسته بازی را نگاه می کردند. در نهایت این ست با امتیاز 25 بر 18 به سود متین ورامین تمام شد.

در ست دوم تیم متین ورامین که حریف خود را دست کم گرفته بود کاملا غافلگیر شد. بازیکنان پرتلاش ژاپنی خیلی زود از تیم متین ورامین پیش افتادند و در نهایت با اختلاف چهار امتیاز به برتری رسیدند. حدود 500 ایرانی از نزدیک این بازی را می‌دیدند. تشویق‌های بی‌امان آن‌ها در ادامه مسابقه روحیه مضاعفی به بازیکنان داد. بانیولی چند تعویض کرد. علی اصغر رزم فر به میدان رفت و موثر نشان داد. هماهنگی او و میکائیل تاجر در دفاع برای ژاپنی ها کابوس بود. متین ایران در آغاز ست سوم 6 بر صفر جلو افتاد. این برتری تا پایان ست سوم بیشتر شد. در نهایت ستارگان متین با نتیجه 25 بر 13 پیروز شدند.

در ست چهارم دو تیم پایاپای پیش رفتند. بازی خوب مصطفی شریفات و فرهاد نظری افشار در امتیازهای پایانی مسابقه جریان را به سود متین ورامین تغییر داد. تیم متین ورامین ایران باامتیاز 25 بر22ست چهارم را هم برد و پیروز مسابقه شد.

تیم متین ورامین ایران از ساعت 13 فردا (پنج شنبه) به مصاف نماینده ویتنام می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها