jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۵۵۶   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۸

دوست مهاجم آبی او را وسوسه کرد

ادامه فوتبال آرش برهانی در آمریکا

آرش برهانی یک تصمیم شخصی و بسیار مهم گرفته که هنوز آن را رسانه‌ای نکرده اما یکی از نزدیکان این بازیکن پرده از راز سر به مهر برهانی برداشت.

ادامه فوتبال آرش برهانی در آمریکا

فیفا دی نوشت ، شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که آرش برهانی قصد ندارد در ایران در تیمی غیر از استقلال توپ بزند و با توجه به عدم تمایل امیر قلعه نویی برای تمدید قرارداد این مهاجم، برهانی تصمیم گرفته ادامه فوتبال خود را در آمریکا دنبال کند.

همانطور که می‌دانید داریوش یزدانی، هافبک سابق تیم ملی کشورمان مدت‌هاست هدایت تیم لس‌آنجلس بلوز را در ینگه دنیا برعهده دارد و در همین راستا آرش برهانی ابراز تمایل کرده تا در صورت نماندن امیر قلعه نویی در استقلال در تیم یزدانی توپ بزند.

یادآوری می‌شود، به تازگی حسن رودباریان، سنگربان سابق تیم ملی و دوست صمیمی آرش برهانی برای همیشه راهی آمریکا شد و این اتفاق مهاجم استقلال را وسوسه کرده تا هرچه زودتر به رفیق قدیمی‌اش ملحق شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها