jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۵۵۶   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۸

دوست مهاجم آبی او را وسوسه کرد

ادامه فوتبال آرش برهانی در آمریکا

آرش برهانی یک تصمیم شخصی و بسیار مهم گرفته که هنوز آن را رسانه‌ای نکرده اما یکی از نزدیکان این بازیکن پرده از راز سر به مهر برهانی برداشت.

ادامه فوتبال آرش برهانی در آمریکا

فیفا دی نوشت ، شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که آرش برهانی قصد ندارد در ایران در تیمی غیر از استقلال توپ بزند و با توجه به عدم تمایل امیر قلعه نویی برای تمدید قرارداد این مهاجم، برهانی تصمیم گرفته ادامه فوتبال خود را در آمریکا دنبال کند.

همانطور که می‌دانید داریوش یزدانی، هافبک سابق تیم ملی کشورمان مدت‌هاست هدایت تیم لس‌آنجلس بلوز را در ینگه دنیا برعهده دارد و در همین راستا آرش برهانی ابراز تمایل کرده تا در صورت نماندن امیر قلعه نویی در استقلال در تیم یزدانی توپ بزند.

یادآوری می‌شود، به تازگی حسن رودباریان، سنگربان سابق تیم ملی و دوست صمیمی آرش برهانی برای همیشه راهی آمریکا شد و این اتفاق مهاجم استقلال را وسوسه کرده تا هرچه زودتر به رفیق قدیمی‌اش ملحق شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر