کد خبر: ۶۶۰۳۱۰
نبی: امیدوارم کروش ما را به رستوران ببرد

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: امیدواریم که کروش ما را به رستوران ببرد.


مهدی محمدنبی پس از جلسه مسئولان وزارت ورزش با مسئولان فدراسیون که در خصوص میزبانی جام ملت‌ها برگزار شد، اظهار داشت: جلسه خوبی بود و مسئولان وزارت و وزیر ورزش هم حمایت خوبی از میزبانی انجام دادند. می‌دانیم اگر بتوانیم میزبانی جام ملت‌های آسیا را بگیریم کار مهمی انجام داده‌ایم. می‌توانیم هم ورزشگاه‌های خود را توسعه دهیم هم ایران را به کشورهای دیگر معرفی کنیم.

وی ادامه داد: علاوه بر تیم‌های ملی که در ایران حاضر می‌شوند طبیعتا چندین توریست هم به ایران خواهند آمد. ما از 11 آیتمی که مدنظر بود 2 آیتم را اعلام کردیم. حضور دستگاه‌های مختلف و همبستگی بین آنها نشان می‌دهد که می‌توانیم این امر را عملی کنیم. امارات، عربستان و تایلند رقبای ما هستند. می‌توانیم امتیاز کامل را بگیریم. اما در کنار این موضوع باید تلاش خود را بیشتر کنیم. این مسئله هم تنها وظیفه ما نیست بلکه باید همه در این امر تلاش کنند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال درباره خداحافظی جباری از تیم ملی یادآور شد: بازیکن تیم ملی باید سرباز باشد و در اختیار تیم ملی باشد. عدم حضور او را که قرار بود به ایران بیاید مورد بررسی قرار می‌دهیم تا ببینیم علت آن چه بوده است.

نبی در مورد صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه تمدید قراردادش را به رفتن رستوران تشبیه کرده،‌یادآور شد: صحبت‌های خوبی است که مطرح شده امیدوارم او ما را به رستوران ببرد.

وی در مورد دیداری که تیم ملی قرار است در سائوپائولوی برزیل انجام شود، گفت: قرار است با یکی از تیم‌های محلی این کشور دیداری انجام دهیم.

وی افزود: کروش از جمله مربیان خوب دنیاست می‌توانیم با تمدید قرارداد او ضمن تضمین جام جهانی، جام ملت‌های آسیا را تضمین کنیم.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه رایزنی‌هایی با دولت صورت گرفته تا پول قرارداد کی‌روش پرداخت شود، گفت: این موضوع در هیأت رئیسه مطرح شده و کفاشیان پیگیر آن است. بحثی از مبلغ قرارداد نشده است. کل مسئولان فدراسیون دوست دارند کی‌روش بماند و اگر شرایط فراهم شود امیدواریم این امر محقق شود./ فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها