jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۵۹۸۱۶   ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۹

خانواده رامین حضرتی یکی از پنج مرزبان دربند گروهک تروریستی جیش العدل، با تایید خبر ورود فرزندشان به کشور از سوی وزارت کشور، سجده شکر بجای آوردند.

خانواده مرزبان ربوده شده بجنوردی سجده شکر بجا آوردند

با تایید خبر پاگذاشتن مرزبانان ربوده شده به میهن از سوی وزارت کشور، موجی از شادی در میان اعضای خانواده مرزبان ربوده شده بجنوردی ایجاد شد و همزمان برخی از مسوولان استان بخصوص پلیس مرزبانی در منزل این سرباز حضور یافتند.

ایوب حضرتی برادر مرزبان ربوده شده بجنوردی گفت: خانواده ما همچون دیگر مرزبانان دربند، روزهای سختی را گذاراندند که این وضعیت تا حد زیادی غیرقابل توصیف است.

وی اظهار کرد: امروز خانواده ما گرچه از آزادی مرزبانان ربوده شده بخصوص برادرم رامین حضرتی خوشحالند، ولی خود را در غم شهادت گروهبانˈجمشید دانایی فرˈ شریک دانسته و از این رویداد متاثرند.

وی افزود: ما از سوی مسوولان کشوری و مرزبانی استان خراسان شمالی در جریان ورود مرزبانان ربوده شده قرار گرفتیم ولی از اینکه چه زمانی آنان به دیدار خانواده خود خواهند آمد؛ اطلاعی نداریم.

برادر مرزبان ربوده شده بجنوردی از تلاش دولتمردان جمهوری اسلامی در امر پیگیری برای آزادی مرزبانان دربند قدردانی کرد.

پنج مرزبان ایرانی اواسط بهمن ماه سال قبل از سوی گروهک تروریستی موسوم به ˈجیش العدلˈ ربوده و به خاک پاکستان منتقل شده بودند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر