jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۵۹۸۱۶ ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۹

خانواده رامین حضرتی یکی از پنج مرزبان دربند گروهک تروریستی جیش العدل، با تایید خبر ورود فرزندشان به کشور از سوی وزارت کشور، سجده شکر بجای آوردند.

خانواده مرزبان ربوده شده بجنوردی سجده شکر بجا آوردند

با تایید خبر پاگذاشتن مرزبانان ربوده شده به میهن از سوی وزارت کشور، موجی از شادی در میان اعضای خانواده مرزبان ربوده شده بجنوردی ایجاد شد و همزمان برخی از مسوولان استان بخصوص پلیس مرزبانی در منزل این سرباز حضور یافتند.

ایوب حضرتی برادر مرزبان ربوده شده بجنوردی گفت: خانواده ما همچون دیگر مرزبانان دربند، روزهای سختی را گذاراندند که این وضعیت تا حد زیادی غیرقابل توصیف است.

وی اظهار کرد: امروز خانواده ما گرچه از آزادی مرزبانان ربوده شده بخصوص برادرم رامین حضرتی خوشحالند، ولی خود را در غم شهادت گروهبانˈجمشید دانایی فرˈ شریک دانسته و از این رویداد متاثرند.

وی افزود: ما از سوی مسوولان کشوری و مرزبانی استان خراسان شمالی در جریان ورود مرزبانان ربوده شده قرار گرفتیم ولی از اینکه چه زمانی آنان به دیدار خانواده خود خواهند آمد؛ اطلاعی نداریم.

برادر مرزبان ربوده شده بجنوردی از تلاش دولتمردان جمهوری اسلامی در امر پیگیری برای آزادی مرزبانان دربند قدردانی کرد.

پنج مرزبان ایرانی اواسط بهمن ماه سال قبل از سوی گروهک تروریستی موسوم به ˈجیش العدلˈ ربوده و به خاک پاکستان منتقل شده بودند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

چشم‌انداز روشن برای هم‌افزایی ملی

یکی از موضوعات مهمی که امروز به‌شدت به آن نیاز داریم این است که قوا خارج از مسائل جناحی به موضوعات نگاه کنند و منافع مردم را مرجح بر نگاه سیاسی و جناح‌بازی‌ها و سیاست‌زدگی ببینند.

بوی نفت و خون

بوی نفت و خون

حالا می‌خواهید بگذارید پای سنگدلی یا احساس نداشتن یا هر چیز دیگر. هر چه باشد، دیوارها و خیابان‌ها خیلی دیرتر از انسان‌ها خاطرات را فراموش می‌کنند.

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

افق؛ جایی بین زمین و آسمان

تصویر شهید حسن تهرانی مقدم و شهید قاسم سلیمانی را که کنار هم نگاه می‌کنی چیزی از عمق چشمان هر دوی آنها یقه‌ات را می‌گیرد؛ حسی بین دلبستگی و رهایی. حالی بین بودن و نبودن. جایی بین زمین و آسمان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر