jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۴۷۱   ۱۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۹:۲۶
پرسپولیس 395 روز بدون باخت در ورزشگاه آزادی

تیم فوتبال پرسپولیس با رکورد 395 روز بدون باخت در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال راه آهن خواهد رفت.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس؛ تیم فوتبال پرسپولیس فردا در شرایطی به مصاف تیم فوتبال راه آهن می رود که تجربه 395 روز بدون باخت در ورزشگاه آزادی را در کارنامه دارد. آخرین باخت سرخپوشان در ورزشگاه آزادی به اسفند سال 91 و دیدار دو تیم پرسپولیس و راه آهن برمی گردد. در آن بازی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بود و علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه آهن. پرسپولیس از آن روز به بعد در هیچ دیداری بازی را به حریفان خود در ورزشگاه آزادی واگذار نکرده است و در 21 بازی بدون باخت میدان را ترک کرده است.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی مقابل راه آهن و با توجه به احتمال شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر در تاریخ دوم مرداد 93 ، 107 روز دیگر در میادین رسمی و در ورزشگاه آزادی به میدان نخواهد رفت و با این اوصاف سرخپوشان در صورت بناختن به راه آهن رکورد 502 روز بدون باخت در ورزشگاه آزادی را در کارنامه خواهند داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها