رضاعنایتی،​آقای گل 3 دوره لیگ برتر:

گل ملی​کم دارم، اما همه دوستم دارند

کد خبر: ۶۵۸۹۸۲
عنایتی: داور بازی با پرسپولیس روی اعصاب همه بود!

مهاجم تیم فوتبال صبای قم گفت: امیدوارم در بازی‌های دوستانه از داورانی استفاده شود که نخواهد یک تیم را برنده کند چرا که داور بازی ما با پرسپولیس روی اعصاب همه بود!
خبرگزاری فارس: عنایتی: داور بازی با پرسپولیس روی اعصاب همه بود!/ او می‌خواست تیم دایی را برنده کند

رضا عنایتی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص دیدار تدارکاتی تیم‌های پرسپولیس و صبای قم گفت: بازی خوبی بود و دو مربی و اهدافی که داشتند رسیدند اما من امیدوارم در بازی‌های دوستانه از داورانی استفاده شود که نخواهد یک تیم را برنده کند چرا که داور بازی ما با پرسپولیس روی اعصاب همه بود!

وی ادامه داد: من شنیده‌ام او 10 بازی تدارکاتی پرسپولیس را قضاوت کرده و اگر قرار است پرسپولیس را در بازی برنده کنند، نیاز به این کارها نیست.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم افزود: البته این بازی برای ما خوب بود چرا که پیش از بازی با مس کرمان به آمادگی خوبی رسیدیم چون قصد داریم مقابل این تیم بازی خوبی را انجام دهیم.

عنایتی درباره دیدار مقابل مس کرمان هم اظهار داشت: قطعا بازی سختی با این تیم داریم اما درباره مس باید بگویم من شرایط این تیم را پیش‌بینی کرده بودم و به مسئولان و مربیان این تیم گفتم که این تیم به این روزگارخواهد افتاد و حالا کار مس بسیار سخت شده است. مدیر آن زمان مس باعث شد که کرمان را از تیم‌داری در لیگ برتر محروم کند. با این همه ما بازی سختی با این تیم داریم و می‌خواهیم رتبه‌مان در کشور تک رقمی شود.

مهاجم 13 گله تیم فوتبال صبای قم در پایان درباره اینکه آیا آقای گل می‌شود یا خیر، گفت: من همیشه برای آقای گلی دورخیز کردم و باید ببینیم چه کسی لیاقت دارد به آن برسد تا این عنوان را به دست بیاورم.

برچسب ها: رضا عنایتی
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها