jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۶۵۳۶   ۲۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۶:۴۷

استاد حسین حصاری برای تماشای مسابقات ایران در جام جهانی به سالن مسابقات آمد.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اشتیاق استاد حسین حصاری به کشتی بی حد و حصر است. هیچ چیز نمی تواند مانع عشق قدیمی ترین کارشناس کشتی ایران به این ورزش شود؛ حتی بیماری و دوری از وطن.

استاد حصاری که برای معالجه چند سالی است در خارج از کشور به سر می برد و چندین عمل جراحی را در این سالها پشت سر گذاشته است، از سن فرانسیسکو به لس آنجلس سفر کرد تا پس از سالها کشتی گیران ایرانی را از نزدیک ببیند.

وقتی خانواده استاد حصاری وی را با ویلچر به کنار تشک آوردند اعضای تیم ملی ایران او را در آغوش گرفتند و به وی خوش آمد گفتند.

بسیاری از ایرانی های حاضر در سالن هم که استاد حصاری را می شناختند از جمله بابک تختی نزد وی رفتند و عرض ارادت کردند.

لبخند و شوقی که بر چهره استاد حصاری نشسته بود، نشان داد هیچ چیز نمی تواند حصاری را از کشتی جدا کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر