jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۵۶۴۵۲   ۲۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۱

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جلسه دیروز این کمیسیون که با حضور وزیر اطلاعات و معاون وزیر خارجه برگزار شد، گفت: بررسی‌ها از کوتاهی وزارت خارجه درباره دیدار کاترین اشتون با فعال فتنه ۸۸ حکایت می‌کند و در همین رابطه کمیته‌ای برای بررسی موضوع در کمیسیون امنیت ملی مجلس تشکیل شد.

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با فارس با بیان این‌که دیدار کاترین اشتون با فعال فتنه 88 از قبل سازماندهی شده بود، اضافه کرد: وزارت اطلاعات نیز گرچه این موضوعات را یادآور شده بود، اما ورودش به این موضوع کمرنگ بود. حقیقت‌پور همچنین در گفت‌وگو با مهر گفت: وزیر اطلاعات اعلام کرد که وزارت خارجه، اطلاعات دقیقی از زمان ورود و دیدارهای خانم اشتون به این وزارتخانه ارائه نکرده است اما وزارت اطلاعات بموقع به وزارت خارجه درخصوص دیدار خانم اشتون با برخی محکومان فتنه هشدار داده بود.حقیقت‌پور ادامه داد: در این جلسه کمیته ویژه‌ای در کمیسیون برای بررسی دیدار کاترین اشتون با فعال فتنه 88 و علل و عوامل این دیدار تشکیل شد که ریاست آن به عهده محمد صالح جوکار قرار دارد و محمدحسن آصفری و سید حسین نقوی‌ حسینی نیز از دیگر اعضای این کمیته هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر