jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۶۱۸۲   ۲۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۰

کاپیتان به کاپیتان نمی رسد

رکورد علی دایی دست نخورده باقی می ماند

۱

یکی از رکوردهای علی دایی در معرض شکسته شدن قرار دارد؛ رکورد تعداد بازی های ملی او.

رکورد علی دایی دست نخورده باقی می ماند

سایت جام جم ورزشی - علی دایی در سال های حضور خود در تیم ملی فوتبال ایران 149 بازی ملی انجام داد و در این تعداد بازی ملی 109 گل به ثمر رساند. تعداد بازی های ملی علی دایی که یکی از افتخارات این کاپیتان سابق تیم ملی به شمار می رود هم اکنون در معرض شکسته شدن قرار دارد. جواد نکونام کاپیتان کنونی تیم ملی فوتبال ایران تابه حال 141 بازی ملی انجام داده و این یعنی تنها هشت بازی دیگر کم دارد تا به رکورد علی دایی برسد. تیم ملی فوتبال ایران حداکثر سه بازی دوستانه پیش از جام جهانی خواهد داشت که مشخص نیست نکونام به همه آنها برسد یا خیر. پس از آن هم تیم ملی فوتبال ایران هم به احتمال بسیار زیاد تنها سه بازی در جام جهانی انجام خواهد داد که روی هم رفته می توان شش بازی ملی دیگر برای نکونام تصور کرد که تعداد بازی های ملی او را به عدد 147 می رساند یعنی دو بازی ملی کمتر از علی دایی. شکستن رکورد علی دایی بستگی به این دارد که آیا نکونام 34 ساله پس از جام جهانی بخواهد در تیم ملی بازی کند یا خیر و آیا مربی بعدی یا حتی خود کروش در صورت ابقا او را دعوت خواهد کرد یا او را برای همیشه به بایگانی می سپارد. به هر حال نکونام برای رسیدن به رکورد علی دایی کاری سخت پیش رو دارد. شاید رکورد علی دایی دست نخورده باقی بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
بازیهای آسیایی راحساب نكردید
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها