jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۶۱۴۵   ۲۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۹

سرمربی فولام انگلستان به دلیل مصدومیت اشکان دژاگه بسیار نگران و ناراحت است.

ماگات: ای کاش مصدومیت اشکان جدی نباشد

سایت جام جم ورزشی - فولام در هفته‌ سی‌ام لیگ برتر موفق شد به پیروزی ارزشمند خانگی دست یابد و نیوکاسل را با یک گل شکست دهد. اشکان دژآگه، بازیکن ایرانی فولام که از مصدومیت جزئی رنج می‌برد، در اواسط نیمه دوم به زمین مسابقه آمد و هشت دقیقه‌ پس از ورودش به زمین با شوتی از پشت محوطه جریمه گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند تا اولین پیروزی فلیکس ماگات در فولام شکل گیرد.

مربی آلمانی فولام پس از پیروزی برابر نیوکاسل درباره مصدومیت اشکان دژآگه گفت: هنوز زود است درباره مصدومیت دژآگه صحبت کنیم. امیدوارم مصدومیت او جدی نباشد. او قبل از مسابقه ناراحتی داشت اما تصمیم گرفتم او را به زمین بفرستم. می‌ترسم که این بار مصدومیت او طولانی‌تر شود.

ماگات ادامه داد: وقتی هدایت فولام را بر عهده گرفتم، می‌دانستم چه کار سختی را قبول کردم. با شکست‌هایی که در هفته‌های گذشته متحمل شدیم اعتماد به نفسمان کم شده بود. فکر می‌کنم این پیروزی بتواند ما را به مسیر پیروزی برساند‌. به نتایج دیگر تیم‌ها کاری ندارم. ‌بازی امروزمان نیز تنها نتیجه‌ خوب نداشت که توانستیم بازی خوبی برابر نیوکاسل انجام دهیم. تیم برتر میدان بودیم و سه امتیاز مسابقه حق ما بود.

سرمربی فولام در پایان گفت: قبل از آغاز این مسابقه گفتم که مطمئنم فولام در لیگ می‌ماند. اکنون مطمئن‌تر شدم که این اتفاق خواهد افتاد.

فولام که در حال حاضر با 24 امتیاز در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد هفته‌ آینده در خانه منچسترسیتی به میدان خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر