jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۵۵۷۰۸   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۹:۵۱

در آستانه آخرین چهارشنبه سال

هشدار پلیس به فروشندگان مواد محترقه

نیروی انتظامی طی اطلاعیه‌ای در آستانه چهارشنبه آخر سال اعلام کرد: تخلیه هیجانات کودکان، نوجوانان و جوانان، در سایه نظارت خانواده ها و آگاهی آنان از حقوق خود و دیگران می‌تواند نویدبخش، استقبالی زیبا از بهار باشد.


در اطلاعیه ناجا آمده است: «در سال های اخیر، کاهش خسارت و صدمات جانی و مالی ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال، نویدبخش افزایش همدلی و همراهی صمیمانه تمامی اقشار جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان با نیروی انتظامی و توجه به آموزش‌های ارائه شده از سوی ناجا ، سازمان‌های همکار و رسانه‌ها بوده است.
از آنجا که اهتمام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر تأمین امنیت فرد فرد جامعه است، به منظور پیشگیری از بروز حوادث دلخراش و یا ناامنی (حتی برای یکی از هموطنان)، بدین وسیله ضمن هشدار به فروشندگان مواد محترقه و تمامی کسانی که ممکن است در صدد ایجاد ناامنی برای احدی از هموطنانمان باشند، همچون گذشته از تمامی والدین استدعا داریم با طرح و بیان مساله برای فرزندان خود، به جای بهره‌مندی از ترقه و سایر ابزاری که با سنت های ایرانیان هیچ سنخیتی ندارد، بستر شادی را بدون تعرض به حقوق دیگران، فراهم آورند.
تخلیه هیجانات کودکان، نوجوانان و جوانان، در سایه نظارت خانواده‌ها و آگاهی آنان از حقوق خود و دیگران می تواند نویدبخش، استقبالی زیبا از بهار باشد.
بی نظمی، قانون‌شکنی و ایجاد مزاحمت برای دیگران در هیچ آیین و فرهنگی پذیرفته نیست و پلیس 110 آماده دریافت گزارشات مردمی است.
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ،اقدامات فرهنگی و همکاری‌های آموزشی تمامی رسانه‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی را ارج نهاده و امید آن دارد که در سایه مشارکتی ملی، روزهایی شاد و بی‌حادثه برای تمامی هم میهنانمان به ارمغان آید.»|امتیاز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر