jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۳۸۲   ۲۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۳:۳۲

باشگاه پرسپولیس همچنان پیگیر برگزاری دیدار دوستانه با رئال مادرید پیش از آغاز فصل آینده است.

اعلام آمادگی پرسپولیس برای اعزام 4 نماینده به مادرید + نامه

تقریبا دو ماه پیش بود که با پیگیری های محمد رویانیان و نامه ارسالی او به فلورنتینو پرس مقدمات تفاهم دو باشگاه پرسپولیس و رئال مادرید برای برگزاری یک بازی دوستانه فراهم شد.

روز 29 دی "ایسنا" برای نخستین بار از توافق این دو باشگاه خبر داد و یک روز بعد هم پرز به طور رسمی به نامه رویانیان پاسخ داد تا این اتفاق کاملا شکل جدی به خود بگیرد.

با این حال بعد از رفتن رویانیان و تغییرات مدیریتی در پرسپولیس برگزاری این بازی و تفاهم با باشگاه اسپانیایی هم برای مدتی فراموش شده بود اما مسئولان باشگاه پرسپولیس چند روزی است تلاش خود را برای انجام این توافق آغاز کرده اند و به همین منظور نامه ای رسمی را آماده کرده اند تا برای انجام مذاکرات نهایی چهار نماینده رسمی باشگاه را به مادرید اعزام کنند و یا از نمایندگان باشگاه مادریدی در تهران استقبال کنند.

نامه باشگاه پرسپولیس به رئال مادرید

به گزارش ایسنا در نامه باشگاه پرسپولیس آمده است:

جناب آقای فلورنتینو پرس، مدیرعامل محترم باشگاه رئال مادرید

لطفا مراتب احترام صمیمانه اینجانب را به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس پزطرفدارترین تیم آسیا پذیرا باشید.

بدین وسیله مراتب قدردانی خود را از نامه جنابعالی در راستای موافقت با آغاز مذاکرات اعلام می‌نمایم.

در همین زمینه باشگاه پرسپولیس آمادگی حود را جهت اعزام چهار نماینده برای انجام مذاکره به مادرید اعلام می‌کند و یا متقابلا آمادگی این را دارد تا استقبال گرم و با شکوهی از نمایندگان محترم باشگاه رئال مادرید در تهران به عمل آورد.

لذا درخواست می‌شود زمانی را برای انجام مذاکره چه در تهران چه در مادرید اختصاص دهید.

با بهترین آرزوها

علی پروین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر