jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۴۹۶۳   ۲۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۲

مدیربرنامه های میشائیل شوماخر اعلام کرد نشانه های امیدوار کننده کوچکی در وضعیت راننده پیشین رقابتهای فرمول یک دیده شده است.

نشانه‌های کوچک امیدوارکننده در وضعیت میشائیل شوماخر

سایت جام جم ورزشی - زابین کم مدیر برنامه و سخنگوی وضعیت میشائیل شوماخر اعلام کرد ما همه اطمینان داریم و امیدوار هستیم شوماخر هر چه زودتر از حالت کما خارج شود.

زابین گفت: نشانه های کوچک امیدوار کننده ای در وضعیت شوماخر دیده شده است اما به خوبی می دانیم که باید بسیار صبور باشیم. صدمات شدیدی به سر میشائیل وارد شده و باید امیدوار باشیم وضعیت او هر روز بهتر و بهتر شود.

مدیر برنامه های شوماخر در ادامه افزود: از همان ابتدا مشخص بود که میشائیل جنگ سخت و طولانی را برای بدست آوردن سلامت خود پیش رو دارد. در کنار پزشکانی که به همه آنها اطمینان داریم این مبارزه را ادامه می دهیم تا بالاخره میشائیل بیدار شود.

به گزارش مهر پیش از این پزشکان اعلام کرده بودند تنها یک معجزه می تواند شوماخر را به زندگی باز گرداند. شوماخر به دلیل برخورد سرش با سنگ هنگام اسکی کردن در ماه دسامبر به کما رفت و اکنون 2 ماه است در این وضعیت قرار دارد. پزشکان در هفته های اخیر با کاهش میزان داروهای تجویزی تلاش می کنند میشائیل را از حالت کما خارج کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
ای دنیای عبرت بین .! میشائیل شوماخر با این همه بزرگی وافتخار چرا به این روز افتاده ؟!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر