jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۹۳۴   ۲۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۷

مشکلات بازیکنان را با پروین در میان می‌گذارم

پنجعلی: بحث اعتصاب در میان نیست

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت‌های بازیکنان را شنیدم و آنها مشکلات زیادی دارند اما بحث اعتصاب در میان نیست.

پنجعلی: بحث اعتصاب در میان نیست

محمد پنجعلی شب گذشته پس از صحبت با بازیکنان از اردوی مازندران پرسپولیس به تهران بازگشت.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود او به دلیل نداشتن پول به تهران بازگشته است گفت: بحث سر این موضوع نیست اگر پول نداشتیم آنها ما را نگه می‌داشتند چراکه هزینه‌های پرسپولیس در این سفر با آنها است و ما میهمان هستیم.

وی افزود: بعد از صحبت با بازیکنان نتوانستم صحبت‌های آنها را بشنوم و عکس‌العملی نشان ندهم. بازیکنان از مشکلات اجاره خانه، خودرو و چند موضوع دیگر با من صحبت کردند و وظیفه دانستم به تهران بیایم و این مسائل را برای رسیدگی با علی پروین در میان بگذارم.

سرپرست پرسپولیس تاکید کرد: می‌توانیم سه بازی خوب را در لیگ پشت سر بگذاریم صحبت‌هایی شنیدم که واقعا خجالت کشیدم تمامی حرف‌ها را با علی پروین مطرح می‌کنم و شما مطمئن باشید که صحبتی از اعتصاب مطرح نبوده است اما بازیکنان ما مشکلات زیادی دارند. امروز این موارد را به اطلاع علی پروین می‌رسانم اگر بخواهیم دست روی دست بگذاریم تا اتفاقی بیفتد شاید پرسپولیس متضرر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر