jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۹۵۴   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۶
بنگر: مطمئنم رقبا در سه هفته پایانی امتیاز می‌دهند

مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا در آمادگی کامل، سه بازی پایانی را انجام بدهیم. این اردو هم با برنامه‌ریزی بود تا به طور ویژه برای بازی با داماش آماده باشیم و در واقع برای هر سه بازی برنامه داریم.

به گزارش جام جم ورزشی ، محسن بنگر در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: با جمع شدن همه بازیکنان، تمرینات خوبی را در اردوی ساری خواهیم داشت که همراه با بازی‌ها کمک خواهد کرد شرایط خوبی پیدا کنیم و با ادامه منظم تمرینات در وضعیت مطلوب و آماده‌ای در بازی‌های باقی مانده لیگ به میدان برویم.

وی ادامه داد: ما تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا در بهترین حالت برای انجام سه بازی پایانی خودمان در لیگ برتر آماده شویم و با کسب سه پیروزی، منتظر نتایج رقبا بمانیم که اعتقاد داریم در رقابت با یکدیگر امتیاز از دست خواهند داد.

مدافع ملی پوش سرخپوشان در پاسخ به این سوال که اولین بازی بعد از وقفه‌ای 35 روزه آن هم در چمن مصنوعی کار دشواری خواهد بود، خاطرنشان کرد: حتی بدون این مسائل بازی با داماش در خانه آنها همیشه سختی‌های خودش را دارد ولی ما با اشراف به این مساله در حال آماده سازی خودمان هستیم. حتی یکی از دلایل انتخاب محل اردو همین بود. ما در اینجا در شرایط آب و هوایی مشابه امکان تمرین و بازی روی چمن مصنوعی را داریم و این به ما کمک خواهد کرد. این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد و با پیروزی در آن، در دو بازی آخر شرایط بهتری خواهیم داشت.

بنگر درباره حضورش در تیم ملی و حضور در ترکیب نهایی تصریح کرد: اینکه بعد از مدت‌ها دوباره شانس حضور در تیم ملی را داشتم، خوب بود. مثل هر بازیکن دیگری، من هم امیدوارم که بتوانم در فهرست نهایی باشم. البته هر چه خدا بخواهد، همان می‌شود.

وی درباره بازی با گینه و انتقادهایی که پس از آن مطرح شد، گفت: همین که بازیکنان تیم ملی بعد از مدت‌ها کنار هم تمرین و بازی داشتند، خیلی خوب بود. اینکه بعضی می‌گویند با توجه به این بازی، امیدی به جام جهانی نیست، نمی‌تواند حرف درستی باشد. تیم ملی نیاز به هماهنگی دارد و ما تا جام جهانی زمان داریم و به طور قطع تیم ملی در برزیل کیفیت متفاوتی خواهد داشت. نباید فقط بر اساس یک بازی مقابل گینه، درباره تیم ملی قضاوت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها