jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۵۳۸۱۳   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۳

گلکسی سامسونگ در چشمان دوستداران اپل، یک کپی بزرگ از آی‌فون است. در مقابل، آی‌فون برای همه بجز دوستداران اپل فقط یک گجت دخترانه با همه مهارت‌های فنی دهه 80 باربی است! اینها بخشی از تحقیقی است که بتازگی انجام شده و نشان می‌دهد خانم‌ها آی‌فون را ترجیح می‌دهند.

متخصصان Mobile KS که این تحقیق را انجام داده‌اند، بررسی کرده‌اند آیا در انتخاب گوشی تعصب جنسیتی وجود دارد؟ ۴۵ درصد خانم‌ها گفته‌اند ترجیح می‌دهند از تلفن‌همراهی که اپل ساخته استفاده کنند. اپل در همه مناطق آمریکا پادشاه یا شاید هم ملکه است و فقط زنان یک منطقه آمریکا آن هم در یک گروه سنی خاص، نام تجاری‌ای غیر از اپل را برگزیدند. ۳۶ درصد خانم‌های چهل تا چهل و نه ساله این منطقه، سامسونگ را بیشتر از اپل انتخاب کردند.

این داستان برای مردان کاملا متفاوت است، رای اکثریت آنها به سامسونگ تعلق دارد. در حقیقت مردان آمریکایی گلکسی را به آی‌فون ترجیح می‌دهند. طبق آمار این تحقیق، ۳۳ درصد از مردان سامسونگ را برگزیده‌اند. اگرچه در مردان نیز استثنا وجود دارد و ۳۴ درصد از مردان پنجاه تا پنجاه و نه ساله، اپل را به سامسونگ ترجیح داده‌اند. روی هم رفته ۳۹ درصد پاسخ‌دهندگان، نام تجاری اپل را برگزیده‌اند و سامسونگ ده امتیاز از اپل عقب‌تر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر